رونمایی از تازه ترین مدل خودروی برقی بی ام و

بخش دانش و فناوری الف،7 شهریور96

7 شهريور 1396 ساعت 11:40

شرکت خودروسازی بی ام و قصد دارد در سال ۲۰۱۸ مدل برقی تازه ای از خودروی i۳ خود را روانه بازار کند.


به گزارش خبرگزاری مهر، در حالی که مدل فعلی استاندارد این خودرو دارای قدرتی معادل با ۱۷۰ اسب بخار و موتوری با گشتاور ۲۵۰ ژول است، خودروی به روز شده سال ۲۰۱۸ این شرکت دارای قدرتی معادل با ۱۸۴ اسب بخار و موتوری با گشتاور ۲۷۰ ژول خواهد بود.

ارتقای سیستم تعلیق و کاهش مصرف انرژی هم از جمله مزایای خودروی بی ام وی برقی سال ۲۰۱۸ خواهد بود. برای این خودرو یک حالت ورزشی خاص نیز در نظر گرفته شده که باعث افزایش شتاب آن و همین طور کنترل راحت تر فرمان در شرایط دشوار می شود.

شتاب صفر تا صد خودروی جدید ۶.۸ ثانیه خواهد بود. همچنین یک شارژر جدید موسوم به TurboCord EV Charger برای این خودرو در نظر گرفته شده که با پرداخت ۵۰۰ دلار به طور جداگانه قابل خریداری و قابل نصب بر روی دیگر خودروهای برقی ساخت بی ام و است.

بی ام و این شارژر را سبک ترین و کوچک ترین شارژر قابل حمل خودروها معرفی کرده و می گوید این محصول با شبکه های برق ۱۲۰ و ۲۲۰ ولتی سازگاری دارد و با سرعتی سه برابر شارژرهای فعلی خودروهای برقی را شارژ می کند.

بر روی داشبورد این خودرو یک نمایشگر لمسی ۱۰ اینچی با دقت ۱۴۴۰ در ۵۴۰ نصب شده و نرم افزارهایی برای ناوبری هوشمند، مدیریت سیستم تفریحی و صوتی و ... در آن وجود دارد. اولین رونمایی از این خودرو ماه آینده در نمایشگاه خودروی فرانکفورت صورت می گیرد.


 


کد مطلب: 506459

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcgn39nyak9zt4.rpra.html?506459

الف
  http://alef.ir