کرار جاسم:به خانه می‌روم و دیگر برنمی گردم

11 دی 1395 ساعت 18:33


هافبک عراقی تراکتورسازی بعد از نمایش خوب برابر ذوب آهن به دلیل آنچه توهین بازیکن ذوب آهن می داند از زمین مسابقه اخراج شد.

به گزارش "ورزش سه"، کرار جاسم هافبک عراقی ذوب آهن اوایل نیمه دوم وقتهای تلف شده برابر ذوب آهن بعد از اینکه در هنگام خروج از زمین دقایقی بازی را دچار جنجال کرد، با دریافت دو کارت زرد پی در پی از زمین مسابقه اخراج شد تا تراکتورسازی نیز مانند ذوب آهن 10 نفره شود. این هافبک عراقی که لحظاتی پیش از اخراج در حال خروج از زمین بود، باعث شد تا تراکتورسازی در دقایق پایانی دچار مشکل شود تا امیر قلعه نویی در نشست خبری بعد از بازی خبر از برخورد با این بازیکن بدهد.

کرار که به فارسی حرف می زد به خبرنگاران گفت : همان جلوی داور به من گفت (... ) جلوی داور.دروازه بان آنها . برای چی ؟ این فوتباله آقا. به عرب و فارس و ترک ربطی نداره .این فوتباله . من می گم اگر فحش می دن من برم خونه برنمی گردم . برای چی فحش ؟

او در پاسخ به سئوال خبرنگارانی که درباره اخراج از او سئوال کردند هم گفت : شما بگو من چرا اخراج شدم ؟اصلا حرکت چیه ؟نه نه . برای چی ؟ از داور بپرسین . من به داور چی گفتم ؟من اصلا بازیکن رو نگرفتم و نفهمیدم چرا کارت گرفتم .

کرار قبل از اینکه مسئولان تراکتور او را از خبرنگاران جدا کنند هم گفت : من اصلا نفهمیدم این کارت برای چیه ؟من یک سئوال دارم . فحش چرا می دن ؟ چرا من عربم ؟ من افتخار عربم .این بازیکن که در دیدار با ذوب آهن پس از هفته ها نمایش پرفراز نشیب بازی خوبی داشت و سرمربی این تیم نیز با وجود ابراز گلایه از رفتار او، از بازی خوبش تمجید کرده بود دوباره تبدیل به کانون حواشی تراکتورسازی شده و قطعا امیر قلعه نویی در روزهای پیش رو درباره رفتارهای او تصمیم جدی خواهد گرفت.


کد مطلب: 430183

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcg7z9twak9wq4.rpra.html?430183

الف
  http://alef.ir