پاسخ عجیب دروازه‌بان سوریه به واکنش کی‌روش؛ اصلا وقت‌کشی نکردم!

بخش ورزشی الف،29آبان95

29 آبان 1395 ساعت 11:40

دروازه‌بان تیم‌ملی سوریه به واکنش سرمربی تیم‌ملی کشورمان به خاطر وقت کشی‌اش گفت: من با وقت کشی کاملا مخالفم!


به گزارش فارس، ابراهیم عالمه، دروازه‌بان تیم‌ملی فوتبال سوریه که در دیدار مقابل ایران وقت کشی‌های زیادش حرص کارلوس کی‌روش را درآورده بود در مصاحبه تفصیلی با سایت الکوره درباره دیدار با ایران و شانسشان برای راه یابی به جام جهانی 2018 روسیه صحبت کرده است که به شرح زیر است:

* تساوی مقابل ایران را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

شرایط در این دیدار خوب نبود زیرا از دو روز قبل از بازی باران‌های شدید می‌بارید و ورزشگاه را تبدیل به برکه آب کرده بود. هر دو تیم در این بازی نتوانستند چیزی را به نمایش بگذارند. علی رغم تمام این مشکلات ما توانستیم یک امتیاز ارزشمند را کسب کنیم. این تساوی برای ما ارزشمند بود زیرا برابر تیم صدرنشین گروه و تیمی که دروازه‌اش در 4 بازی اخیر باز نشده بود بسیار مهم بود.

* اما سوریه با این تساوی در رده چهارم جدول ماند؟

این درست است ولی رده چهارم از صدر جدول دور نیست زیرا 5 بازی دیگر باقی مانده است. در این 5 بازی 15 امتیاز وجود دارد و هر چیزی امکان دارد اتفاق بیافتد.

* چقدر شانس صعود به جام جهانی 2018 روسیه را دارید؟

در فوتبال همه چیز ممکن است. تیم‌ملی سوریه از تیم‌های بزرگ است. بازیکنان باتجربه و خوبی در ترکیب خود دارد و در مراحل گروهی عملکرد خوبی داشتند. ما باید تلاش و جنگندگی خود را تا آخرین دقایق ادامه دهیم و امیدوار به صعود باشیم.

* بسیاری از افراد(ازجمله سرمربی ایران) در دیدار مقابل ایران به تو انتقاد داشتند و معتقد بودند که وقت کشی می‌کردید، نظرت چیست؟

این درست نیست، من با وقت کشی مخالفم. من از ناحیه زانو مشکل داشتم و با هر بازیکنی که برخورد می‌کردم احساس درد می‌کردم در نتیجه درخواست پزشک می‌کردم.

این دروازه‌بان در دیدار مقابل ایران آنقدر وقت کشی کرده بود که کارلوس کی روش با شکلک او را دلقک دانسته بود.


کد مطلب: 415413

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcfytdjmw6dyja.igiw.html?415413

الف
  http://alef.ir