مجازات کمیته انضباطی برای قرمزپوشان سنگین‌تر می‌شود

31 فروردين 1395 ساعت 14:52


کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال اروپا، بار دیگر باشگاه لیورپول را به‌خاطر بی‌نظمی و تخلفات هوادارانش توبیخ کرد.

به گزارش فوتبال دات کام؛باشگاه لیورپول برای سومین بار در یک ماه گذشته از سوی کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) توبیخ شد که این اتفاق احتمال سنگین‌تر شدن مجازاتش را افزایش می‌دهد.

لیورپولی‌ها که پیش از این به‌خاطر تخلفات هواداران‌شان در بازی برابر منچستریونایتد در مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا و نیز بازی رفت‌شان برابر بورسیا دورتموند در مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات توبیخ شده بودند، این بار به‌دلیل آتش‌بازی هواداران‌شان در بازی برگشت برابر دورتموند در آنفیلد توبیخ شده‌اند.

هواداران قرمزپوشان مرسی‌ساید در شب پیروزی ۴ بر ۳ دراماتیک تیم‌شان برابر دورتموند در آنفیلد، روی سکوها مواد آتش‌زا روشن کردند و علاوه بر آن یک فشفشه هم به داخل زمین بازی انداختند. لیورپولی‌‌ها و همچنین دورتموندی‌ها به‌خاطر تخلفات هواداران‌شان در بازی رفت - دورتموندی‌ها به‌دلیل مسدود کردن راه پله‌های ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک و لیورپولی‌ها به‌دلیل آتش‌بازی روی سکوها - توبیخ شده بودند.

کمیته انضباطی، کنترل و اخلاق یوفا، حکم انضباطی باشگاه لیورپول را در تاریخ ۱۹ ماه می(۳۰ اردیبهشت)، یک روز پس از فینال لیگ اروپا صادر خواهد کرد و با دنباله‌دار شدن تخلفات هواداران این باشگاه، انتظار می‌رود مجازات سنگین‌تری برای قرمزپوشان مرسی‌ساید از سوی یوفا در نظر گرفته شود.


کد مطلب: 346708

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcfxvdmcw6djea.igiw.html?346708

الف
  http://alef.ir