سامسونگ و هواوی گوی سبقت را از دیگر رقبا ربودند!

بخش دانش و فناوری الف،25 مرداد96

25 مرداد 1396 ساعت 12:40

هر سال انجمن تصویربرداری و صدای اروپا یا همان EISA، جوایزی را به بهترین محصولات تولید شده تقدیم می‌کند و امسال نیز این رقابت جذاب‌تر از همیشه برگزار شد و گلکسی S8 و S8 پلاس عنوان بهترین اسمارت‌فون از آن خودشان کردند و کمپانی چینی هواوی نیز توانست با دستی پر و با سه موفقیت به خانه بازگردد.


به گزارش کلیک؛ داوران لقب دستگاه “همه کاره” (do-it-all) را برای پرچمدار جدید سامسونگ برگزیدند و همچنین نمایشگر بی‌کران این محصول مورد تحسین آن‌ها قرار گرفت. البته داوران دوربین این اسمارت‌فون را هم عالی ولی دستیار صوتی بیکسبی را ناکارآمد توصیف کردند.

کمپانی هواوی نیز با تولید و عرضه گوشی آنر 8 پلاس به‌خاطر قابلیت‌های این موبایل در بخش واقعیت مجازی و بهره‌گیری از یک باتری قدرتمند، عنوان بهترین اسمارت‌فون از لحاظ مشتری‌مداری را به نام خودش ثبت کرد.

از سوی دیگر نیز پرچمدار چینی‌ها در سال جاری، یعنی هواوی پی 10، به دلیل استفاده از ماژول برند لایکا و داشتن حالت عکاسی پرتره جایزه بهترین دوربین را تصاحب کرد. باید گفت که این پایانی برای جوایز این شرکت در EISA نبود چراکه نسل دوم ساعت‌هوشمند هواوی نیز توانست به‌خاطر امکان استفاده در مکان‌های اداری و ورزشی، عنوان بهترین گجت پوشیدنی را به خودش اختصاص دهد.

گوشی Element H10le از کمپانی NOA، از سوی داوران به عنوان بهترین گوشی‌ هوشمند از نظر ارزش خرید انتخاب شد که البته کمپانی سازنده این موفقیت را تا حد زیادی مدیون استفاده از تراشه هلیو X27 و توانایی این تراشه در پشتیبانی از 4 گیگابایت حافظه رم است.

 


کد مطلب: 502506

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcfx0dtvw6dxta.igiw.html?502506

الف
  http://alef.ir