کرمانشاهی: مگر اسرائیلی هستم که استقلالی‌ها این همه به من توهین کردند؟!/ تا صبح نخوابیدم

18 فروردين 1396 ساعت 17:32


داور دیدار گسترش فولاد تبریز - استقلال به خاطرات اتفاقات و تبعات این مسابقه شرایط نامساعدی دارد.

به گزارش تسنیم، پس از دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و استقلال، مربیان و بازیکنان استقلال و هواداران این تیم به قضاوت رضا کرمانشاهی داور بازی معترض بودند که چرا صحنه خطا روی علی قربانی را پنالتی نگرفته است. پس از این موضوع، برخی‌ها با حمله به صفحه شخصی کرمانشاهی به او توهین کردند. کرمانشاهی که از این اتفاق ناراحت بود، گفت: نمی‌توانم درباره مسائل فنی صحبت کرده و هر مربی که انتقادی کرده، با جان و دل می‌پذیرم، اما صحبت‌های من با کسانی است که به خانواده‌ام توهین کرده‌اند. باور کنید شب گذشته تا صبح نخوابیدم و نمی‌دانم چرا باید این همه فحش بخورم. مگر اسرائیلی هستم یا برای این مرز و بوم نیستم؟ چه کار کرده‌ام که باید این همه توهین کنند؟ یک نفر به این چرای من جواب دهد.

او ادامه داد: پس از بازی، متوجه شدم بالای یک میلیون نفر به صحفه شخصی من حمله کرده و حرف‌هایی زده‌اند که سرم داغ کرد! شاید خنده‌دار باشد، اما تا به امروز مانند آدم نبودم و هنوز دلیل این تهمت‌ها را نمی‌دانم. من کامپیوتر نیستم که برنامه‌ها را موبه‌مو اجرا کنم. انصاف هم خوب چیزی است. شاید داور اشتباهی هم کرده باشد، اما قرار نیست این همه به او حمله شود.

داور دیدار گسترش فولاد - استقلال گفت: هیچ‌کسی از خانواده‌ام و دوستان غیرفوتبالی‌ام با من تماسی نگرفته‌اند، چون می‌دانند حالم خوب نیست و ممکن است پرخاشگری کنم. خانواده من چه تقصیری دارند که باید با این همه ناسزا روبه‌رو شوند؟ فدراسیون چه پولی به من می‌دهد که برخی‌ها عنوان کرده‌اند این چه نانی است که سر سفره‌ات می‌بری؟ مجموع پول بازی‌هایی که قضاوت می‌کنیم، هفت میلیون تومان می‌شود. آنهایی که توهین می‌کنند، حاضرند با 500 هزار تومان جلوی 20 دوربین و 40 میلیون بیننده قضاوت کنند؟ داور با کوچک‌ترین اشتباه با 20 میلیون حمله روبه‌رو می‌شود. هر کسی مرد است، بیاید و با 500 هزار تومان قضاوت کند. چه کسی چنین ریسکی می‌کند؟

کرمانشاهی گفت: آیا کسانی که توهین می‌کنند، خودشان خانواده ندارند؟ بدترین الفاظ را نثار مادر و خواهر من کرده‌اند. همه آنها گروه سنی خاصی هستند و فکر نکنم افراد پا به سن گذاشته اینقدر بی‌ادب باشند. اگر فوتبال کثیف است، چرا به ورزشگاه می‌آیید؟ اگر فلان داور بد است، چه کسی قضاوت کند؟ فرشته‌های آسمانی قضاوت کنند؟ در طول بازی یک بازیکن هم بی‌احترامی نکرد، اما نمی‌دانم چرا باید این توهین ببینم؟!


کد مطلب: 460062

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcfvxdj0w6dvxa.igiw.html?460062

الف
  http://alef.ir