تشکیل پرونده برای برخی افراد در پارتی آبسرد دماوند

3 مرداد 1395 ساعت 17:52


سخنگوی قوه قضائیه از بازداشت ۱۰ اداره کننده شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی خبر داد و افزود: این افراد به دلیل اشاعه فحشا بازداشت شدند.

به گزارش فارس، معاون اول قوه قضاییه در خصوص ادعای پالیزدار در مورد خروج مدارکی از سوی دادستان سابق گفت: این فرد خودش متهم است و صحبت‌هایش صحت ندارد و ما هم تا الان چنین چیزی از افراد رسمی و غیر رسمی نشنیده‌ایم.

وی در ادامه با بیان اینکه هنوز هیچ پرونده کیفری در رابطه با فیش‌های حقوقی نجومی تشکیل نشده است، تصریح کرد:منتظریم رئیس سازمان بازرسی کل کشور گزارش نهایی را ارسال کند و از سوی دیگر دولت طبق گفته‌های معاون اول رییس جمهور، اسامی افراد متخلف را اعلام کند.

محسنی اژه ای از بازداشت ۱۰ اداره کننده شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی خبرداد و افزود: به دلیل اشاعه فحشا این افراد بازداشت شدند.

وی با اشاره به دستگیری تعدادی از افراد در پارتی آبسرد دماوند گفت: بسیاری از جوانان شرکت کننده همان شب تحویل خانواده‌هایشان شدند و برای برخی از آنها هم پرونده قضایی تشکیل شد.

معاون اول قوه قضاییه در خصوص قصور برخی نهادهای انتظامی در پرونده تعرض به سفارت عربستان گفت: قصور جرم نیست و اگر دستگاهی قصور داشت نظام اداری خود دستگاه به آن رسیدگی می‌کند، اگر به جرم از سوی نظامی‌ها رخ دهد در دادسرای نظامی رسیدگی می‌شود و در این خصوص پرونده محرمانه‌ای به دادسرای انتظامی نیامده است.


کد مطلب: 375445

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcfjtdmtw6deja.igiw.html?375445

الف
  http://alef.ir