شایعه بزرگ: مذاکره مسی با من سیتی

بخش ورزشی الف،2شهریور96

2 شهريور 1396 ساعت 15:26

ممکن است به زودی شایعات جدایی لیونل مسی و پیوستن او به منچسترسیتی رنگ واقعیت به خود بگیرد.


به گزارش "ورزش سه"، در روزهای اخیر نشریات عربی خبر علاقه سیتیزن ها به جذب لیونل مسی و احتمال پرداخت بند آزادسازی 300 میلیون یورویی این بازیکن توسط مالکان متمول این باشگاه را داده بودند و حالا به نظر می رسد این شایعات در حال جدی شدن است.

نشریه انگلیسی سان ادعا کرد که مذاکرات میان پدر لیونل مسی و مسئولان باشگاه سیتی آغاز شده است و ممکن است همانند نیمار، این فوق ستاره نیز به همین روش از بارسا جدا شود. البته با توجه به زمان کم باقیمانده در بازار تابستانی، این انتقال احتمالا در تابستان سال بعد انجام خواهد شد اما مذاکرات از همین حالا برای راضی کردن برنده 5 توپ طلای تاریخ فوتبال آغاز شده است.

مدتی پیش خبر تمدید رسمی قرارداد این فوق ستاره 30 ساله تا سال 2021 با باشگاه بارسلونا منتشر شد اما هنوز این اتفاق به صورت رسمی صورت نگرفته و همین موضوع شایعات را در مورد احتمال جدایی مسی افزایش داده است.

رابطه مسی با مدیریت بارسا به شکل واضحی به سردی گراییده و از آن سو دوستی بسیار خوب این بازیکن با پپ گواردیولا سرمربی و چیگی بیگیرستن مدیر ورزشی سیتیزن ها ممکن است این فوق ستاره را نیز از بارسا جدا کند.

هنوز هیچگونه واکنشی از سوی لیونل مسی به این شایعات منتشر نشده است اما آنچه مشخص است وضعیت تمدید قرارداد او و بارسا در هاله ای از ابهام قرار دارد. با توجه به اخبار و اتفاقات روزهای اخیر و نارضایتی کاملا مشخص در چهره لیونل مسی در حین دیدار برابر بتیس در هفته اول لالیگا، شایعات حول محور این فوق ستاره آرژانتینی افزایش یافته است.


کد مطلب: 505099

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcf1tdt1w6dxxa.igiw.html?505099

الف
  http://alef.ir