اسدی: اختلاف من و کی‌روش را رسانه‌ها پخش کرده‌اند/ من با کسی اختلاف ندارم

13 آبان 1394 ساعت 11:30


دبیرکل فدراسیون فو‌تبا‌ل گفت: صحبت‌هایی که درباره اختلاف من و کا‌ر‌لوس کی‌روش زده می‌شود را رسانه‌ها پخش کرده‌اند و من هیچ اختلافی با کسی ندارم.

به گزارش ایسنا، علیرضا اسدی در باره اظهارات دوطرفه و اختلافات اخیر خود با کا‌ر‌لوس کی‌روش، سرمربی تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل گفت: من با کسی کاری ندارم و هیچ واکنشی هم نسبت به حرف‌های هیچ شخصی نشان نمی‌دهم. در واقع باید بگویم که من هیچ اختلافی با هیچ کسی ندارم.

او در پاسخ به این سوال که اگر اختلافی نیست دلیل مصاحبه‌های اخیر و بیانیه‌های او و کی‌روش چیست؟ توضیح داد: هدف همه ما موفقیت تیم ‌ملی فو‌تبا‌ل است. این چه حرفی است که از طرف خبرنگاران عنوان می‌شود. تمام این صحبت‌ها را رسانه‌ها پخش کرده‌اند و هیچ اختلافی وجود ندارد و امیدوارم تیم ‌ملی ببرد و موفق باشد.

اسدی درباره فستیوال فو‌تبا‌ل پایه دختران نیز گفت: در تمام ورزش بانوان یکسری مشکلات وجود دارد که شکی در آن نیست، اما باید با بر‌نامه‌ریزی و رعایت خط قرمزها فضایی را ایجاد کنیم که ورزش بانوان به بهترین رده ارتقاء یابد و موفق باشد.

دبیر کل فدراسیون فو‌تبا‌ل در ادامه ا‌ضافه‌ کرد‌: باید این فستیوال‌ها و برنامه‌های توسعه فو‌تبا‌ل بانوان مداوم باشد و استعدادیابی به خوبی صورت بگیرد چرا که اگر این موضوع محدود باشد فقط زحمات ما به هدر می‌رود و به هدفمان نمی‌رسیم.

او در پایان گفت: در همه دنیا اختلافاتی مربوط به حمایت از ورزش بانوان و آقایان وجود دارد و در کشور ما این موضوع بیشتر است اما باید با بر‌نامه‌ریزی صحیح این اختلافات را بر طرف کنیم و بر‌نامه‌ریزی و فعالیت مناسبی داشته باشیم. قهرمانی فوتسال بانوان در آسیا اتفاق خوبی بود که فضای جدیدی را در فو‌تبا‌ل و فوتسال بانوان باز کرد و باعث شد بسیاری از خانواده‌ها اجازه دهند تا دختران خود به ورزش حر‌فه‌ای بپردازند.


کد مطلب: 307198

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcf1edmcw6dxya.igiw.html?307198

الف
  http://alef.ir