رئیسی: نیروهای کارآمد باید اقدام و عمل را به مردم نشان دهند

26 ارديبهشت 1396 ساعت 18:32


کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: نیروهای کارآمد باید اقدام و عمل را به مردم نشان دهند تا مردم ببیند و حس کنند که عملکرد دولتمردان در زندگی آنها تحقق عینی داشته باشد.

به گزارش تسنیم، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در اجتماع بزرگ مردم تهران در مصلی تهران، با تقدیر از حضور حماسی و باشکوه مردم تهران، اعیاد شعبانیه را به مردم ایران و تهران تبریک گفت و افزود: تقوی و کارآمدی دو خصوصیت نظام اسلامی است که می‌توان جامعه را به سعادت دنیونی و اخروی برساند.

وی با بیان اینکه، حرکت بدون برنامه مثل حرکت کشتی بی ناخداست، تصریح کرد: نیروهای کارآمد باید اقدام و عمل را به مردم نشان دهند تا مردم ببیند و حس کنند که عملکرد دولتمردان در زندگی آنها، تحقق عینی داشته باشد.

حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه دولت کار و کرامت با برنامه و اهل اقدام و عمل خواهد بود، گفت: از آقای دکتر محمدباقر قالیباف برادر  ایثارگر تشکر می‌کنم که در این اقدام زمان شناسانه مطابق با نیاز کشور تصمیم گرفتند که جریان دغدغه مند به انقلاب، جبهه منسجم از نیروهای وفادار به خط امام تشکیل شود.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه، مشکلات کشور را می‌شناسم و راه‌های برون رفت از مشکلات را می‌دانم، گفت: ما اعلام کردیم باید به لحاظ کمی و عددی حداقل یک میلیون شغل ایجاد شود. اعلام کردیم که امکان ایجاد اشتغال برای حداقل یک میلیونی وجود دارد اما آقایان تشکیک کردند ما منابع را گفتیم؛ ما اقتصاد دریا، اقتصاد پتروشیمی، اقصتاد فضای مجازی را فعال کنیم  و اگر جلوی فساد اقتصادی گرفته شود میلیون ها شغل ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مقابله با قاچاق کالا زمینه شغل را فراهم می‌کند، تصریح کرد: ما گفتیم در شان ملت ایران نیست چنین فاصله طبقاتی در کشور باشد آقایان با سیاست‌های غلط فاصله طبقاتی را بیش از پیش کرده‌اند؛ حامل‌های انرزی را گران کردید و از کجا شب انتخابات پول آوردید و افراد تحت پوشش را به سه برابر کردید؟ ما مخالف نیستم اما شما که می‌گفتید پول نیست؟ شما که یارانه مردم را قطع کردید از کجا شب انتخابات مجدد یارانه‌هایی که قطع شده بود را وصل کردید؟

حجت الاسلام رئیسی افزود: دهیارها را صدا کردید و به هرکدام 10 میلیون دادید این پول را از کجا آوردید؟ ما گفتیم سالانه باید یک ملیون شغل ایجاد کرد که تشکیک کردید ؟ آقای روحانی مگر متن قانون این نیست که شما سالانه یک میلیون  شغل ایجاد کنید؟ چرا برنامه را ابلاغ نکردید گویا تصمیمی برای اجرای برنامه نداشتید؟

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، گفت: امروز هرکس با هر سلیقه سیاسی می‌داند که تعطیلی 17هزار کارگاه غلط است می‌فهمد که تعطیلی نیمی از صنعت کشور غلط است اما چطور این آقایان نمی‌دانند؟

وی گفت: آقایان کلید را در بیرون کشور جسجو کرده‌اند در حالی که کلید حل مشکلات در دستان مردم ایران است.در بحث برجام شما نتوانستید چک نقد نشده برجام را بگیرید و ما معتقدیم شما نمی‌توانید.

این خبر درحال تکمیل است.......


کد مطلب: 472716

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcezw8epjh8ffi.b9bj.html?472716

الف
  http://alef.ir