فوساتی:حرف‌های کی‌روش درست نیست، اینجا که میدان جنگ نیست

2 فروردين 1396 ساعت 16:30


سرمربی قطر پیش از دیدار با ایران گفت: تیم ملی قطر برای کسب پیروزی مقابل ایران تمام امکانات لازم را دارد.

تیم ملی فوتبال کشورمان فردا(پنجشنبه) اولین دیدار خود را در دور پایانی مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه مقابل قطر برگزار می‌کند.

خورخه فوساتی، سرمربی قطر در نشست خبری پیش از دیدار گفت: تیم ملی قطر برای به پیروزی رسیدن در دیدار فردا مقابل ایران تمام امکانات لازم را در اختیار دارد.

وی در ادامه افزود: من به عملکرد بازیکنانم در بازی با ایران اطمینان کامل دارم چون در بهترین شرایط آمادگی قرار داریم. امیدوارم هواداران در بازی فردا از تیم ملی قطر حمایت کنند و با یک ورزشگاه پر از هیچان و مملو از جمعیت روبرو شویم.

سرمربی تیم ملی قطر عنوان کرد: تا به امروز تیمی نتوانسته است به ایران گل بزند. این موضوع اتفاقی نیست. آنها در دفاع فوق العاده عمل می کنند. این در حالی است که تیم ایران در حمله هم راه‌های زیادی برای گلزنی دارد. من بازی های زیادی از ایران و قطر را دیده ام.

وی در واکنش به اظهارات اخیر سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطر نشان کرد: درباره صحبت‌های کارلوس کی‌روش که به دلیل حضور بازیکنان با ملیت‌های دیگر در تیم ملی قطر از فدراسیون فوتبال این کشور انتقاد کرده است، می‌خواهم شفاف صحبت کنم. این حرف‌ها درستی نیست و او باید بهتر از این عمل می‌کرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال قطر ادامه داد: کی‌روش پرتغالی است و همین اتفاق در تیم ملی پرتغال هم رخ داده و بازیکنان با ملیت‌های دیگر در تیم ملی این کشور هستند، اما یک بار هم نشنیده‌ام کی‌روش در این باره صحبتی داشته باشد. ما با کسی جنگ نداریم. اینجا زمین فوتبال است و می‌خواهیم فوتبال بازی کنیم.


کد مطلب: 456110

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcezp8e7jh8nzi.b9bj.html?456110

الف
  http://alef.ir