یک دورگه ایرانی - آلمانی را برای استقلال می‌خواهیم

8 بهمن 1394 ساعت 21:30


سرمربی استقلال اهواز گفت: در نیم فصل چند بازیکن اصلی و ذخیره را از دست دادیم اما توکلمان به خدا بود.

سیاوش بختیاری زاده در نشست خبری پس از بازی مقابل ملوان اظهار داشت: فکر می کنم که اکثر نقاط کشورمان حسرت داشتن چنین زمینی را داشته باشند. نمی توان درباره بحث فنی بازی گفت و تشکر نکرد از مسوولانی که این شرایط را فراهم کردند. ما در نیم فصل چند بازیکن اصلی و ذخیره را از دست دادیم اما توکلمان به خدا بود. ملوان این قدر پشتوانه خوبی دارد که سازمان لیگ را تهدید به کناره گیری کرد. ما در نیم فصل موجودی خود را از دست دادیم. اما با اعتقادی به که به جوانان بومی داشتم، کار خود را ادامه دادم و بچه ها بازی خوبی انجام دادند. داشته های امروز ما بچه های ۱۸-۱۷ ساله بودند و ما را امیدوار ساختند.

بختیاری زاده درباره برخورد گرم خود با غفور جهانی تصریح کرد: خیلی خوشحال شدم که یکی از اسطوره های فوتبال کشور را امروز از نزدیک دیدم. غفور جهانی از اولین نفراتی بود که به نمایندگی از ایران در جام جهانی حضور یافت. خوشحالم که او را مجددا در تختی دیدم.

به گزارش بانک ورزش، او درباره اینکه آیا به آینده امیدوار است یا نه افزود: اگر به آینده امیدوار نبودم این کار را نمی پذیرفتم. تلاش می کنیم که کاری عجیب انجام دهیم و در لیگ بمانیم. امیدواریم بتوانیم از این جوانان استفاده کنیم. بازیکنان ما جوان و کم تجربه هستند و به جز گلی که خوردیم آن ها چندان حمله خطرناکی نداشتند.

سرمربی استقلال اهواز در رابطه با احسان مرادیان دروازه بان تیمش بیان داشت: اگر یکی دو بازی تجربه بیشتری داشت الان در این بازی گل دریافت نمی کردیم و این را به حساب اشتباه من بگذارید. من باید از ابتدا بیشتر به وی میدان می دادم. بچه ها بازی به بازی بهتر خواهند شد تا نام قدیمی های استقلال اهواز را زنده کنند و مردم خوزستان را خوشحال کنند. مردم هم حق دارند که از این تیم بازی خوبی بخواهند زیرا فوتبال را خوب می فهمند.

بختیاری زاده در رابطه با این که آیا بازیکن جدیدی به تیم اضافه خواهد شد یا خیر، بیان داشت: یک بازیکن ایرانی-آلمانی که در لیگ عراق بازی کرده و ۳۱ گل زده، و یک بوسنیایی- آلمانی که هافبک پشت مهاجم است با ما بودند. امیدواریم از آن ها استفاده کنیم. آن ها را بین ۱۰ تا ۱۵ هزار دلار گرفتیم و اگر مهاجمان ما در ۱۲ بازی ۸ گل برایمان بزنند می توانند مشکلاتمان را حل کنند.


کد مطلب: 327915

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcezf8xnjh8woi.b9bj.html?327915

الف
  http://alef.ir