سخنگوی ناجا: ادعای متهم پرونده بنیتا کذب است؛ هیچ تماسی با مراکز پلیس گرفته نشده بود

10 مرداد 1396 ساعت 19:20


سخنگوی ناجا با اشاره به ادعای متهم ردیف دوم پرونده بنیتا مبنی بر مطلع کردن پلیس از محل رها‌سازی خودروی سرقتی و کودک داخل خودرو در روز ربودن بنیتا گفت: پرینت تماس‌ها با ۱۱۰ و تصاویر دوربین‌ها نشان داد ادعای متهم کذب محض است.

سردار سعید منتظر المهدی در گفتگو با تسنیم، در واکنش به اظهارات متهم ردیف دوم پرونده ربودن بنیتای 8 ماهه مبنی بر مطلع کردن ماموران پلیس از محل رها کردن این دختر بچه خردسال اظهار داشت: پس از ادعای متهم ردیف دوم ربودن بنیتای 8 ماهه مبنی بر تماس تلفنی با مرکز پلیس و سپس ادعای مراجعه حضوری به کلانتری خاتون‌آباد پاکدشت و اطلاع دادن در خصوص محل خودروی حامل بنیتا، یک تیم بازرسی با دستور فرمانده ناجا تشکیل شد و بررسی صحت و سقم ادعای این فرد در دستور کار این بازرسان قرار گرفت.

سخنگوی نیروی انتظامی افزود:  با بررسی پرینت تمامی تماس‌ها با مرکز  فوریت‌های پلیسی 110 و همچنین بررسی تماس‌های گرفته‌ شده با تلفن ثابت کلانتری مذکور مشخص شد هیچگونه تماس تلفنی و پیامکی از 4 خط تلفن مجرمان این پرونده و یا حتی هیچ‌تماس تلفنی از کیوسک‌های تلفن همگانی با این 2 محل رخ نداده است.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به ادعای دیگر متهم این پرونده، مبنی بر مراجعه حضوری به کلانتری خاتون‌آباد، تیم بازرسی دوربین‌های نظارت تصو