درخواست رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از رئیس‌جمهور،

جلوی لغو مسابقه استقلال و پرسپولیس در آلمان را بگیرید

28 تير 1396 ساعت 19:28


رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور خواستار جلوگیری از لغو مسابقه دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس در آلمان شد.

به گزارش ایسنا، در نامه عبدالرضا عزیزی خطاب به حسن روحانی درباره ضرورت جلوگیری از لغو بازی پرسپولیس و استقلال در آلمان آمده است:

«با احترام به پیوست، درخواست شرکت امین سیما کیش حامی مالی تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس و برگزار کننده مسابقه این دو تیم در آلمان در مورخ 31 تیرماه 96 به حضور تقدیم می گردد.

با توجه به اخذ مجوزهای لازم ، هماهنگ‌های انجام شده با وزارت ورزش، جوانان، وزارت امور خارجه، نهادها و مبادی ذی ربط و همچنین اخذ قراردادهای لازم در این خصوص، متاسفانه علی رغم آمادگی برگزار کنندگان و فروش قریب به 50 هزار بلیط در بیلدفیلد آلمان، به علل نامعلومی مدیران این دو تیم از برگزاری این مسابقه که پس از اخذ ویزای آلمان برای 110 نفر ،‌ چارتر نمودن پرواز در تاریخ 29 تیر به مقصد آلمان، هماهنگی فدراسیون، پلیس و باشگاه آرمینیا بیلدفیلد به عنوان میزبان از اعزام این دو تیم به آلمان سر باز می زنند، جهت استحضار حضرت عالی لغو این مسابقه تبعات بسیار زیادی در سطح بین‌المللی داشته و احتمالا جرایم سنگینی توسط فیفا به دنبال خواهد داشت و نیز به دلیل بلیط فروشی انجام شده برای وجهه کشور ما مناسب نخواهد بود و نیز این دو تیم را از درآمد بالای این مسابقه محروم خواهد نمود.

شایان ذکر است توجه بسیاری از جوانان و جامعه ورزش کشور به این مسابقه جلب شده است که کمک بسیاری به کاهش آسیب‌های اجتماعی در این ایام خواهد کرد.

 لذا خواهشمند است در صورت صلاح دید برای رفع مشکلات و موانع و انجام این مسابقه و پرواز مورخ 29 تیر دستور ویژه صادر فرمائید.»


کد مطلب: 493768

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcepx8evjh8ofi.b9bj.html?493768

الف
  http://alef.ir