هیوندای 2018 با چهره جدید رونمایی شد

22 اسفند 1395 ساعت 17:03


خودرو در قسمت‌های جانبی بدنه از ویژگی‌های داینامیک‌تری بهره می‌برد که ترکیب ظاهری خودرو را چشم‌نواز کرده است.هیوندایی از سوناتای شاداب و جوان مدل 2018 خود رونمایی کرد. این در حالیست که در هفته قبل این شرکت کره‌ای با ارائه طرح و مدل‌هایی طرفداران و بازارش را برای برای خبر خوش فیس‌لیفتش آماده کرده بود.

به گزارش عصر ایران به نقل از "کارادوایس"، اولین تغییر در این خودرو به زبان طراحی آن باز می‌گردد. هیوندایی بارها اعلام کرده و نشان داده با توجه به مقتضیات زمان در حال تغییر زبان طراحی در شرکتش است و به همین دلیل تغییر مختصر ظاهر سوناتا‌های جدید، کاملا محسوس است.
سوناتای 2018 تغییر چهره می‌دهد
در جراحی‌های صورت گرفته روی سوناتا، نمای پشت خودرو تغییرات بیشتری کرده است. چراغ‌های عقب سوناتا ۲۰۱۸ در فیس‌لیفت جدید دگرگون شده است. شاید بتوان گفت این طرح تحت تاثیر طراحی آئودی قرار دارد. اما نمای جلو خودرو تهاجمی‌تر است. چراغ‌های روزتاب با کمی تغییر زاویه در کنار چراغ‌های مرسوم خودرو چهره سوناتا را خشن‌تر کرده‌اند.

سوناتای 2018 تغییر چهره می‌دهد
 خودرو در قسمت‌های جانبی بدنه از ویژگی‌های داینامیک‌تری بهره می‌برد که ترکیب ظاهری خودرو را چشم‌نواز کرده است. اما یکی از تغییرات جذاب فضای بیرونی سوار شدن آن روی چرخ‌های 17 و 18 اینچی است.
سوناتای 2018 تغییر چهره می‌دهد
اما داخل کابین نیز تغییرات زیادی را تجربه می‌کند. ارتقاء سامانه تهویه هوا، کنترل‌گرهای حرارتی و سامانه صوتی و تصویری از جمله این تغییرات هستند. یک صفحه نمایش لمسی 7 اینچی رنگی برای مشتریان کره‌ای و یک مدل 8 اینچی با همین مشخصات در صورت سفارش مشتری در کابین به کار خواهد رفت.
سوناتای 2018 تغییر چهره می‌دهد
فرمان اتومبیل نیز با توجه به تریم داخلی آن تغییر کرده است. فرمان سه پر در تمامی نسخه‌های سوناتا ۲۰۱۸ به‌صورت استاندارد وجود دارد و در نسخه‌ی اسپورت توربو قسمت پایین فرمان گردی خود را از دست داده و صاف می‌شود. نوارهای کرومی نیز در زیباتر شدن ترم داخلی نقش دارند. برای اولین بار شارژ بی‌سیم تلفن همراه به همراه یک درگاه USB برای سرنشینان عقب تدارک دیده شده است.
سوناتای 2018 تغییر چهره می‌دهد
سامانه کمکی حفظ خودرو بین خطوط، سیستم نور بالای هوشمند و چراغ‌های جلوی دینامیک از گزینه‌های فناورانه کمکی برای راننده در سوناتا محسوب می شوند.
سوناتای 2018 تغییر چهره می‌دهد


کد مطلب: 453465

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcepx8enjh8nei.b9bj.html?453465

الف
  http://alef.ir