فراکسیون امید در جلسه میدان آرژانتین چه درخواستی از بیطرف داشت؟

31 مرداد 1396 ساعت 12:26


جواد امام در توئیتی قابل تامل درباره رای نیاوردن بیطرف، عدم پذیرش درخواست برخی از نمایندگان اصلاح‌طلب را علت آرای منفی وزیر پیشنهادی نیرو عنوان کرد.

مشرق – عدم رای آوری حبیب‌الله بیطرف، وزیر پیشنهادی نیرو به عنوان تنها گزینه‌ای که در مجلس نتوانست رای اعتماد نمایندگان را کسب کند، سئوالات بسیاری را به‌وجود آورد.

رای نیاوردن گزینه اصلاح‌طلبان در کابینه جدید روحانی بدنه این جریان را ناراضی و سرخورده کرد. در این راستا، برخی از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب سعی کردند پرده از برخی از موارد پنهان این موضوع بردارند تا شاید آبی باشد بر آتش عصبانیت اصلاح‌طلبان.

در این رابطه، «جواد امام»، فعال اصلاح‌طلب در توئیتی قابل تامل درباره رای نیاوردن بیطرف نوشت: «بازهم  گندم نماهای جو فروش لیست امید. رای عدم اعتماد بیطرف نتیجه سلامت و پاسخ منفی به خواسته های آقایان (ت،و،ح،ن) درجلسه میدان آرژانتین بود!»

جواد امام مدیرعامل بنیاد باران، موسسه‌ای است که توسط رئیس دولت اصلاحات تاسیس شده. اینکه یکی از نزدیکان لیدر اصلاحات در مورد کارشکنی برخی از اعضای فراکسیون امید درباره گزینه اصلاح‌طلبان افشاگری کرده است، حساسیت این مسئله را دوچندان می‌کند.

اگرچه این فعال اصلاح‌طلب به طور سربسته از مسئله پرده برداشت است اما سئوالات مهمی‌ را به‌وجود آورده که این افراد (ت،و،ح،ن) کدام یک از نمایندگان اصلاح‌طلب هستند وچه درخواستی از بیطرف داشتند که به ادعای جواد امام وی آن را نپذیرفته و همین موضوع زمینه عدم راه‌یابی وی به کابینه دوازدهم شده است.


کد مطلب: 504369

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcepe8nojh87xi.b9bj.html?504369

الف
  http://alef.ir