علی کریمی گفت اگر در نفت بمانیم، آبروی‌مان می‌رود

1 مرداد 1396 ساعت 18:41


مربی سابق نفت می‌گوید: درگیری‌ام با بهاروند به خاطر اعتراضم به صادر شدن کارت بازی بازیکنان نفت برای دیدار سوپرجام بود که بهاروند با اشتباه توضیح دادن موضوع، باعث درگیری شد.

غلام‌حسین حسنوی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ماجرای درگیری با حیدر بهاروند در سازمان لیگ فوتبال اظهار کرد: اصلا درگیری اتفاق نیفتاد. قرار بود در لیگ امسال برای نفت تهران کارت بازی صادر نشود تا تکلیف بدهی‌هایش را مشخص کند. ما برای پیگیری این مساله که چرا برای نفتی‌ها برای سوپرجام کارت بازی صادر شده است به تاج مراجعه کردیم و او گفت "چون برای بازی بلیت فروشی شده است، فقط برای یک بازی سوپرجام مجوز به نفت داده شد تا در این دیدار بازی کنند اما برای لیگ برتر باید تسویه بدهی‌هایش را برای ما ارسال کند تا قراردادهایش ثبت شود." به کمیته انضباطی هم که مراجعه کردیم به ما اعلام کردند که مجوز ثبت قرارداد برای نفت نمی‌دهیم تا مراحل برای پرداخت بدهی‌ها طی شود.

مربی سابق نفت تهران افزود: ما در ادامه این پیگیری‌ها به سازمان لیگ رفتیم. من در سازمان لیگ از بهاروند سوال کردم که چرا به نفتی‌ها اجازه بازی داده‌اید؟ متاسفانه بهاروند نتوانست مانند تاج به ما شرایط را توضیح دهد و یک مقدار وارونه صحبت کرد. من از او پرسیدم مگر قرار نبود که حدود ۳۰ درصد از بدهی‌هایشان را پرداخت کنند، بعد قراردادهایشان ثبت شود؟ بهاروند از باشگاه نفت دفاع کرد و گفت "این باشگاه باید ۱۰ درصد از بدهی‌هایش را پرداخت کند نه ۳۰ درصد" که این اظهار نظر با صحبت‌های تاج، محمودزاده و ساکت مغایرت داشت و توضیح قابل قبولی به من ندادند. من هم گفتم که چرا مصاحبه می‌کنید که فلان کار را با باشگاه‌های بدهکار انجام می‌دهید در حالی که هیچ کاره‌اید؟

او ادامه داد: در ادامه بهاروند صدایش را بالا برد و من هم جواب دادم و افراد حاضر در سازمان لیگ ما را از هم جدا کردند. در این درگیری نه شیشه‌ای شکست و نه نیروی انتظامی به سازمان لیگ آمد. من اگر بحث کردم در شرایط خاصی بودم و به خودم اجازه نمی‌دهم که به بزرگتر از خودم دست بلند کنم و توهین کنم. حتی یک قندان هم جابجا نشد چه برسد که شیشه‌ای بشکند.

حسنوی در ادامه با رد این موضوع که درگیری به خاطر دست بردن در قراردادش بوده، عنوان کرد: علی کریمی به ما گفت که با شرایطی که نفت دارد ماندن در این باشگاه عاقبتی ندارد و آبروی‌مان می‌رود. او رفت و ما هم به تبعیت از کریمی نماندیم. حتی پس از رفتن کریمی سرپرست باشگاه با من تماس گرفت که در بازی سوپرجام به جای علی کریمی روی نیمکت بنشینم که قبول نکردم. به من گفتند که شما مربی ۱۰ ساله نفت هستید که من اعلام کردم من مربی نفت هستم نه مربی بهنام پیشرو که کارهایش فوتبالی نیست و هیچ شباهتی به نفت سابق ندارد.


کد مطلب: 494767

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcepe8efjh8ofi.b9bj.html?494767

الف
  http://alef.ir