سفیر احتمالی آمریکا در اروپا: اتحادیه اروپا درحال فروپاشی است

16 بهمن 1395 ساعت 7:19


تد مالوچ گفت خروج انگلیس فقط مرحله نخست فرو پاشی اتحادیه اروپا است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، تد مالوچ، نماینده احتمالی آینده آمریکا در اتحادیه اروپا روز جمعه با پیش بینی تجزیه اتحادیه اروپا، گفت خروج انگلیس فقط مرحله نخست فرو پاشی این اتحادیه است.

تد مالوچ در مصاحبه ای با هفته نامه آلمانی اشپیگل که بخشی از آن روز جمعه منتشر شد و قرار است روز شنبه به طور کامل منتشر شود، اعلام کرد اگر به اروپا نگاه کنید، تقریبا می توانید خروج دو کشور را از اتحادیه اروپا پیش بینی کنید.

تد مالوچ با اشاره به کلمه «اگزیت» (به معنی خروج) گفت شما تقریبا می توانید به طور انتخابی مقابل این کلمه دو حرف بگذارید و مانند خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، برگزیت، به طور مثال خروج یونان از اتحادیه اروپا، گرگزیت، و خروج فرانسه از اتحادیه اروپا، فرگزیت را پیش بینی کنید.

تد مالوچ در این مصاحبه همچنین تاکید کرد به عقیده وی یورو «تجربه ای انحرافی بود» و اگر در یک بانک سرمایه گذاری کار می کرد، «علیه یورو شرط بندی می کرد».

مالوچ که در گذشته سمت های دیپلماتیک را عهده دار شده است، احتمال دارد به عنوان سفیر آینده آمریکا در اتحادیه اروپا انتخاب شود.

فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه در حاشیه نشست سران اروپایی در مالت در پاسخ به سوالی درباره این موضع گیری مالوچ گفت «وقتی شخصی به عنوان سفیر منصوب می شود بهتر است به نهادی که قرار است با آن همکاری کند، باور داشته باشد».
 


کد مطلب: 441990

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdceoz8e7jh8eoi.b9bj.html?441990

الف
  http://alef.ir