پاسخ متروی تهران به مشکلات مسافران

21 آبان 1395 ساعت 13:10


متروی تهران اعلام کرد برای حل بخشی از مشکلات مسافران در خط چهار، چند قطار جدید به این خط اضافه کرده تا سرفاصله حرکت قطارها کمتر شود.

 
به گزارش خبرآنلاین، همواره یکی از مشکلاتی که به صورت تکرار شونده در سرویس مشکلات مردم طرح می شود، شلوغی بیش از حد قطارها و سرفاصله زیاد حرکت آنهاست.

متروی تهران در پاسخ به این مشکل اعلام کرده قطارهای جدید به خطوط اضافه کرده است. در این رابطه مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران گفت: با افزايش 3 رام قطار به خط 4 مترو تهران، فاصله گذر حرکت قطارها در اين خط كاهش يافت.

محمد احمدي بافنده با اشاره به تاکید شهردار تهران و معاون حمل و نقل در خصوص کاهش فاصله گذر قطارها در مترو، گفت: خط 4 مترو تهران از پرترددترين خطوط مترو است و به همين دليل كاهش فاصله گذر حركت قطارها در اين خط اهميت ويژه اي دارد.

او گفت: با اضافه شدن 3 رام قطار جديد به اين خط فاصله گذر حركت قطارها از 6 به 5 دقيقه كاهش يافت و در زمان پرتردد مترو يعني مابين ساعات 6 صبح الي 10 و 30 دقيقه و 17 الي 20 و 30 دقيقه اين كاهش اعمال مي شود.

مديرعامل شركت بهره برداري مترو تهران ادامه داد: اقدام بعدي، رفع عيوب و اطمينان كامل از صحت عملكرد پله‌هاي برقي، آسانسورها و ساير تجهيزات مترو است؛ ضمن اينكه در حال حاضر نيز بيش از 22 دستگاه آسانسور در نيمه شرقي خط 2 مترو تهران به بهره برداري رسيده و رفع نقص و راه اندازي آسانسورها در ايستگاه هاي ديگر نيز در دست انجام است.


کد مطلب: 412677

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcefw8efjh8zpi.b9bj.html?412677

الف
  http://alef.ir