رئال‌مادرید و بارسلونا همزمان و مثل هم بردند / لالیگا از تب و تاب نمی‌افتد

بخش ورزشی الف،25اردیبهشت96

25 ارديبهشت 1396 ساعت 9:12

تیم‌های رئال‌مادرید و بارسلونا در دیدار مقابل حریفان به برتری رسیدند.


به گزارش خبرآنلاین؛ در ادامه بازی‌های هفته سی‌وهفتم لالیگای اسپانیا تیم‌های رئال‌مادرید و بارسلونا از ساعت ۲۲:۱۳ یکشنبه شب مقابل حریفان قرار گرفتند که هر دو تیم با برتری ۴-۱ به کار خود در این هفته پابان دادند. رئال در برنابئو روبروی سویایی قرار گرفت که نیاز زیادی به ۳ امتیاز و حضور در جمع مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان داشت. اما تیم زیدان با وجود اینکه چند بازیکن اصلی خودش را در ترکیب نداشت، با گل‌های رونالدو (۲)، ناچو و کروس به پیروزی رسید. تک گل سویا در این دیدار را یووتیچ به ثمر رساند.

در دیگر بازی مهم امشب، بارسلونا نیز با همین نتیجه برابر لاس‌پالماس به برتری رسید. تیم انریکه که پیش از این بازی صدرنشین بود، فقط برای کسب ۳ امتیاز می‌جنگید و اصلا نمی‌خواست صدر را از دست بدهد. در این دیدار پر گل که در ورزشگاه خانگی لاس‌پالماس برگزار می‌شد، نیمار برای بارسا هت‌تریک کرد و سوارز هم دیگر کل کاتالان‌ها را به ثمر رساند.

با نتایجی که در بازی‌های یکشنبه شب لالیگا به دست آمد، بارسا همچنان به لطف پیروزی در بازی رو در رو با ۸۷ امتیاز ( هم امتیاز با رئال ) در صدر قرار دارد. با این تفاوت که بارسایی‌ها تا پایان فصل فقط یک بازی در پیش دارند، اما رئال با توجه به یک بازی معوقه برابر سلتاویگو، دو بازی پیش رو دارد. رئالی‌ها چهارشنبه شب و پیش از هفته آخر دیدار عقب افتاده خود برابر سلتا را در بالایدسو برگزار خواهند کرد.


کد مطلب: 472103

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdce7w8exjh8fzi.b9bj.html?472103

الف
  http://alef.ir