واکنش باشگاه پرسپولیس به پیشنهاد جذب اشکان دژآگه

بخش ورزشی الف، 12شهریور 96

12 شهريور 1396 ساعت 14:05

در شرایطی که تیم ملی خود را مهیای جدال برابر سوریه می‌کند، امروز شایعه‌ای در خصوص پیشنهاد باشگاه پرسپولیس به کاپیتان تیم ایران شده است.


به گزارش ایلنا، اشکان دژآگه، کاپیتان تیم ملی ایران بعد از جدایی از وولفسبورگ آلمان هنوز پاسخی به پیشنهادات آینده‌اش نداده است و این در حالی است که شایعه‌ای امروز مبنی بر مذاکره با پرسپولیس منتشر شد.

اشکان دژاگه که پیش از این نیز بارها در خصوص حضورش در فوتبال ایران صحبت‌هایی صورت گرفته بود، اکنون در اردوی تیم ملی حضور دارد. او در حاشیه تمرین امروز پیش از جدال برابر سوریه نیز در واکنش به اینکه مقصد آینده‌اش کدام تیم خواهد بود همه چیز را به مدیربرنامه‌اش واگذار کرد.

با این حال شایعه در خصوص این انتقال عجیب به پرسپولیس باعث شد تا با ترکاشوند به عنوان مدیر نقل و انتقالات صحبت کنیم. ترکاشوند در اینباره می‌گوید: من در جریان این شایعات نیستم. اصلا هم با آقای دژآگه بحث و مذاکره‌ای نداشته ایم و خواهشم این است که رسانه‌ها شان کاپیتان تیم ملی را حفظ کرده و از انتشار چنین شایعاتی خودداری کنند.

وی ادامه داد: پرسپولیس خیلی زودتر بحث نقل و انتقالاتی خود برای فصل جدید را بست و انتظارات کادرفنی و هواداران برآورده شد. اشکان بازیکن بزرگ و برای فوتبال ایران ارزشمند است با اینحال ما هیچ پیشنهادی در این رابطه نداشتیم.


کد مطلب: 508003

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcdzj0ksyt0zz6.2a2y.html?508003

الف
  http://alef.ir