مصباحی مقدم:

مردم از از رشد قیمتها، بیکاری، تبعیض و فساد ناراحتند/ مردمی که با ما رو به رو میشوند میپرسند: «چه کار میکنید؟! نظام در خطر است؛ احتمال بحران وجود دارد»

بخش سیاسی الف، 23 اسفند 95

23 اسفند 1395 ساعت 18:48


غلامرضا مصباحی مقدم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مصاحبه ای با ایران درباره سازو کار جبهه مردمی نیروهای انقلاب برای تعیین نامزد یا نامزدهای نهایی می گوید: بنا نبوده کاندیدایی از بالا دیکته شود تا احیانا افرادی که جایگاه نامزد سیاسی دارند بخواهند نقش آفرینی کنند؛ بنابراین قرار است پایین ترین اقشار جامعه و توده مردم بتوانند معتمدین را معرفی کنند و طبعاً جذب اینها، مستلزم نداشتن یک موقعیت کاریزماتیک است تا تصور نکنند باز هم می خواهند از بالا به آنها دیکته دیکته کنند که چه باید بشود؛ پس کسانی به میدان آمدند تا این اعتماد را ایجاد کنند.

نماینده سابق مجلس در ادامه گفت: به عبارتی حرکتی از پایین به بالا آغاز شده؛ کسانی که در هرشهرستان مورد اعتماد مردم هستند اعم از گروه های اجتماعی، صنفی، دانشگاهیان، معلمان، پزشکان، ورزشکاران، هنرمندان، زنان، دانش آموزان و دانشجویان جمع شوند و بگویند به چه کسی رای بدهید... تاکید عمده این است این حرکت از پایین به بالا باشد؛ میخواهد به مردم بگوید: «نوبت شماست که شما به میدان بیایید و بگ