وقت تلف کردن سوری‌ها روی اعصاب ایرانی‌ها

25 آبان 1395 ساعت 18:48


بازیکنان تیم ملی سوریه در دیدار مقابل ایران وقت تلف کردند که این مسئله باعث ناراحتی و عصبانیت اعضای تیم ملی شد.

به گزارش تسنیم، تیم ملی فوتبال کشورمان در شرایط بسیار سختی به مصاف سوریه رفت. این دیدار از هفته پنجم رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه با تساوی بدون گل خاتمه یافت. دیداری که در زمین باتلاقی ورزشگاه تانکو عبدالرحمن شهر سرمبان مالزی برگزار شد و حاشیه‌هایی هم به همراه داشت.

*بازیکنان سوریه که در این بازی با هدف کسب یک امتیاز به زمین آمده بودند، در طول بازی فقط به وقت تلف کردن پرداختند و با هر برخوردی خودشان را روی زمین می‌انداختند.

*وقت تلف کردن بازیکنان سوریه، به خصوص دروازه‌بان این تیم حسابی روی اعصاب بازیکنان و کادرفنی تیم ملی ایران بود. کارلوس کی‌روش هم از این کار حسابی شاکی بود که می‌شد این مسئله را در چهره او دید.

*در دقیقه 60 این دیدار رضا قوچان‌نژاد جای مهدی طارمی را گرفت که این اولین تعویض ایران بود. در حالی که افشین پیروانی مدیر ورزشی یا همان سرپرست تیم است، اما آرین قاسمی، مترجم تیم ملی در نقش سرپرست ظاهر شد و برگه تعویض را به داور چهارم داد.

*علاء الشبلی که در نیمه دوم با وحید امیری برخورد شدیدی داشت، به حالتی که حس انتقام جویی داشت روی هافبک تیم ملی کشورمان خطای شدیدی انجام داد.

*وقت تلف کردن بازیکن سوریه در وقت‌های اضافه نیمه دوم به هنگام تعویض حسابی بازیکنان تیم ملی را شاکی کرده بود و حتی اعتراض نیمکت‌نشین‌های ایران را به همراه داشت.

*بازیکنان و کادرفنی تیم ملی سوریه، پس از سوت پایان بازی به شادی پرداختند.


کد مطلب: 414331

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcdso0ofyt0fs6.2a2y.html?414331

الف
  http://alef.ir