درگیری تعدادی از هواداران کاندیداهای شورای شهر/ ۳۵ نفر دستگیر شدند

3 خرداد 1396 ساعت 10:40


ساعت24-رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: روز برگزاری انتخابات تعدادی از هواداران کاندیداهای شورای شهر بیرون از محل اخذ رای با یکدیگر درگیر که در این راستا ۳۵ نفر به منظور جلوگیری از اخلال در امر انتخابات دستگیر شدند.

به گزارش میزان، حجت‌الاسلام حکمت علی مظفری، رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از مشارکت 70 درصدی مردم در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

وی ادامه داد: در روز برگزاری انتخابات تعدادی از هواداران کاندیداهای شورای شهر بیرون از محل اخذ رای با یکدیگر درگیر شدند که در این راستا در یک فقره 20 و در یک فقره 15 نفر، جمعا 35 نفر دستگیر شدند.

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی تصریح کرد: این افراد به منظور جلوگیری از اخلال در امر انتخابات و برقراری نظم، دستگیر و تحت نظر قرار گرفتند و در حال حاضر با ضمانت آزاد هستند و دادسرا به جرائمشان رسیدگی خواهد کرد.

حجت‌الاسلام مظفری در پایان گفت: یکی از کارکنان ادارات دولتی که با خودروی دولتی بنرهای تبلیغاتی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری را حمل می‌کرد در شهر تبریز دستگیر شد و تحت نظر بود که در حال حاضر آزاد شده است.


کد مطلب: 475343

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcdok0osyt05s6.2a2y.html?475343

الف
  http://alef.ir