بزرگداشت جلال آل احمد با یادی از سیمین و شمس

14 شهريور 1396 ساعت 10:41


همزمان با چهل و هشتمین سالروز درگذشت جلال آل احمد، مراسم بزرگداشت این نویسنده نامدار معاصر با یادی از سیمین دانشور و شمس آل احمد برگزار می‌شود.

به گزارش الف کتاب به نقل از ایسنا، در این برنامه که یکشنبه ۱۹ شهریور ساعت ۱۷ در فرهنگسرای شفق برگزار می‌شود افرادی چون نعمت احمدی، حسین ایمانی جاجرمی، سیمین پناهی‌فرد، محمدحسین دانایی، فرزاد رستمی‌فر، مجتبی گلستانی و جمیله موسوی به سخنرانی می‌پردازند.

همچنین پخش قسمت‌هایی از مستند ساخته‌شده توسط پریسا عشقی و فایل صوتی تازه‌یاب با صدای جلال آل احمد از دیگر بخش‌های این برنامه است.

این مراسم با حضور محمدرضا کایینی (کارشناس مجری) به مناسبت سالروز درگذشت جلال آل احمد با همکاری انجمن دوستداران سیمین و جلال برگزار می‌شود.

جلال آل احمد در غروب روز هجدهم شهریورماه سال ۱۳۴۸ در اسالم گیلان درگذشت. او از جمله نویسندگان ایرانی بود که به مسائل اجتماعی نیز توجهی خاص داشت و در داستان‌هایش دغدغه‌ها و رنج‌های مردم کوچه و بازار را بازگو می‌کرد. از جمله آثار این نویسنده می‌توان به خسی در میقات، نون و القلم، مدیر مدرسه و .... اشاره کرد.

حضور مخاطبان در برنامه یادشده آزاد است و علاقه‌مندان برای حضور می‌توانند به فرهنگسرای شفق واقع در خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی (یوسف‌آباد)، خیابان ۲۱، بوستان شفق مراجعه کنند.


کد مطلب: 508544

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcdoj0koyt0zk6.2a2y.html?508544

الف
  http://alef.ir