خشم هواداران الاهلی بعد از تساوی برابر پرسپولیس

1 شهريور 1396 ساعت 8:45


هواداران الاهلی از تساوی برابر پرسپولیس خشمگین هستند و تیغ انتقاد را به طرف سرمربی تیم به خاطر تعویض‌های بدی که داشت نشانه رفته‌اند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از الریاضیه، الاهلی با وجود این که با دو گل از تیم فوتبال پرسپولیس پیش بود اما در نهایت به نتیجه‌ای بهتر از تساوی دو بر دو دست پیدا نکرد و بازی برده را به راحتی با تساوی عوض کرد.

هواداران الاهلی از این که تیم آنها به راحتی پیروزی را با تساوی عوض کرد خشمگین هستند. روزنامه الریاضیه واکنش چند هوادار الاهلی را منتشر کرده است.

خالد حقوی یکی از هواداران الاهلی درباره این دیدار گفت‌: می توانستیم گل های بیشتری به ثمر رسانیم اما متاسفانه بازی مساوی شد. سرمربی تیم تعامل خوبی نداشت. او متوجه قدرت نماینده ایران نشد. او باید تعویض های دفاعی انجام می‌داد. او نباید السومه و لئوناردو را تعویض می‌کرد.

یکی دیگر از هواداران الاهلی، گفت‌: بازی را بسیار خوب شروع کردیم و می توانستیم نتیجه‌ بهتری را به دست آوریم. بازیکنان الاهلی بعد از دو گلی که به ثمر رساندند تیم حریف را دست کم گرفتند. سرمربی مسئول این شکست است. او اصلا تعویض‌های خوبی انجام نداد.

روزنامه الریاضیه واکنش چند هوادار دیگر الاهلی را آورد که همه آنها انگشت اتهام را به سوی ربروف نشانه گرفتند و براین باور هستند که او تعویض های خوبی نداشت و مسئول اصلی از دست رفتن پیروزی ارزشمند برابر تیم فوتبال پرسپولیس است.


کد مطلب: 504593

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcdno0ksyt0zk6.2a2y.html?504593

الف
  http://alef.ir