لاریجانی: مجلس ‌کمک‌هایی ‌برای ارتش و نیروی دریایی در نظر گرفت‌

15 تير 1396 ساعت 15:44


رئیس مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی امسال کمک‌هایی را برای ارتش و نیروی دریایی در نظر گرفته است.

به گزارش تسنیم، علی لاریجانی ظهر امروز در حاشیه مراسم رژه پایانی رزمایش "امنیت و اقتدار دریایی 96" نداجا در جمع خبرنگاران در بندر انزلی اظهار داشت: نقش امیر سیاری در ساماندهی نیروی دریایی ارتش کاملاً بارز و نمایان است.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش در این شرایط حساس، درک راهبردی درستی داشته و گام‌های مفیدی برداشته است اعلام داشت: در این مسیر و برای تداوم این حرکت باید به نیروی دریایی کمک کرد.

لاریجانی با اشاره به اینکه نیروی دریایی حرکت خیلی خوبی را انجام داده زیرا هم نگاه دراز مدت داشته و هم در زمینه سخت افزاری و ارتقای تجهیزات و تسلیحات، گام‌های ارزشمندی را برداشته است افزود: مثال مشخص این توانمندی ناوشکن‌های تولید جمهوری اسلامی ایران است.

رئیس قوه مقننه با بیان اینکه ناوشکن دماوند و برخی شناورهای دیگر تولید شده در نیروی دریایی ارتش نشان از قدرتمندی دلیرمردان توانمند نیروی دریایی دارد اظهار داشت: نیروی دریایی از پرسنل شجاع، توانمند و مجرب برخوردار است.

لاریجانی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی امسال کمک‌هایی را برای ارتش و نیروی دریایی در نظر گرفته است خاطرنشان کرد: وجود اقتدار پایدار در دریای خزر انعکاس بسیار بالایی دارد و ما بایدکمک به نیروی دریایی راهبردی ارتش را وظیفه خود بدانیم.


کد مطلب: 489681

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcdjn0ofyt0j96.2a2y.html?489681

الف
  http://alef.ir