آخرین تحولات میدانی حلب

15 شهريور 1395 ساعت 17:05


نیروهای ارتش سوریه و گروه های هم پیمان انها دقایقی پیش بطور کامل بر محله راموسه و دانشکده و پادگان توپخانه مستقر در آن سیطره یافته اند.

مشرق: نیروهای ارتش سوریه و گروه های هم پیمان انها دقایقی پیش بطور کامل بر محله راموسه و دانشکده و پادگان توپخانه مستقر در آن سیطره یافته اند.

سیطره کامل ارتش سوریه بر جنوب غربی حلب+عکس
بنابر این گزارش، در درگیری های شدید میان نظامیان سوری و هم پیمانان آنها با تروریستهای تکفیری القاعده و داعش بیش از 200 تروریست به هلاکت رسیده و صدها تن دیگر بشدت زخمی شده اند. در اثر شدت و سرعت عمل نیروهای ارتش سوریه استحکامات دفاعی تروریستها یکی پس از دیگری فروریخته و عقب نشینی های گسترده ای را از منطقه آغاز کرده اند. بطور همزمان یگان های توپخانه و بمب افکن های نیروی هوایی خطوط تدارکاتی، مواضع و انبار های سلاح و مهمات تروریستها را هدف قرار داده اند. دقایقی پیش سرتیپ سهیل الحسن فرمانده ارشد ارتش سوریه در منطقه شمال این کشور با حضور در میان رزمندگان سوری در راموسه و دانشکده توپخانه این پیروزی را به آنها تبریک گفته است. با سیطره بر این مناطق محاصره محلات شرقی تحت سیطره گروه های تروریستی تکفیری القاعده و ارتش آزاد مجددا برقرار گردیده است. رسانه های سوری و بین المللی در حال پخش زنده تصاویر از پاکسازی و استقرار ارتش سوریه در منطقه هستند.
سیطره کامل ارتش سوریه بر جنوب غربی حلب+عکس
سیطره کامل ارتش سوریه بر جنوب غربی حلب+عکس
سیطره کامل ارتش سوریه بر جنوب غربی حلب+عکس
 


کد مطلب: 389005

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdccxoq1p2bq4x8.ala2.html?389005

الف
  http://alef.ir