توصیه ویژه پروین به طارمی : مواظب جایگاهت باش

11 مرداد 1396 ساعت 13:00


پروین گفت: طارمی نیازی به توصیه نداره ولی از اون می‌خوام مواظب خودش و جایگاهی که به دست آورده، باشد.

به گزارش خبر ورزشی، مراسم انتخاب برترین‌های فصل 96-95 فوتبال ایران یک‌شنبه گذشته در حالی در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد که پرسپولیسی‌ها جوایز را درو کردند.علی پروین هم یکی از مدعوین این مراسم بود که به دلیل مشکلات شخصی نتوانست خودش را به برج میلاد برساند اما در جریان تقسیم جوایز برترین‌ها بود.
برانکو ایوانکوویچ، علیرضا بیرانوند،‌ سیدجلال حسینی و مهدی طارمی 4 پرسپولیسی بودند که 5 جایزه به علاوه تیم سال را به دست آوردند و در همین راستا دقایقی با علی پروین گپ زدیم. نظرات جالب اسطوره پرسپولیس در مورد این 4 برنده را در زیر می‌خوانید:

برانکو ایوانکوویچ؛ کاربلده!
برانکو توی این دو سال نشون داده که یه مربی کاربلده و تونست پرسپولیس رو هم قهرمان لیگ برتر کنه. همین جا به آقابرانکو تبریک می‌گم و ان‌شاءا... امسال هم بتونه هم قهرمانی لیگ برتر رو تکرار کنه و هم قهرمان آسیا بشه... البته حتماً بنویسین که علی دایی و علی منصوریان هم کارشون درسته و فصل قبل با تیم‌هاشون عالی کار کردن ولی به هر حال برانکو انتخاب شد و من هم به این مربی کاربلد تبریک می‌گم.

علیرضا بیرانوند؛ به شما چی گفتم؟
یادتونه؟! همون اول که علیرضا بیرانوند اومد پرسپولیس، گفتم می‌تونه 10 سال دروازه تیم‌مون رو بیمه کنه. بیرانوند باید حواسش جمع باشه و حال