واکنش سرمربی چین به همگروهی با ایران

25 فروردين 1395 ساعت 6:56


چین یکی از تیم های حاضر در انتخابی جام جهانی است که در گروه نخست قرار گرفته و امیدوار است بعد از سال ۲۰۰۲، بتواند برای دومین بار مسافر جام جهانی شود.

گائو هونگ بو سرمربی چین درباره هم گروهی با ایران و کره جنوبی گقت: همه می‌دانند که این دو تیم مدعی اصلی صعود از گروه نخست به جام جهانی هستند ولی می خواهیم تا آخر بجنگیم و ناامید نیستیم و تلاش خواهیم کرد تا به این مهم برسیم. بعد از ایران و کره بقیه تیم‌ها در یک سطح قرار دارند. باید سعی کنیم تا در بازی با تیم‌های دیگر گروه به غیر از ایران و کره برنده شویم و سپس در بازی با این دو تیم نیز با قدرت بازی کنیم و نمایش خوبی داشته باشیم تا بتوانیم به افتخار مهم برسیم. فقط کمی شرایط سوریه با بقیه تیم های این گروه متفاوت است و شاید تیم‌ها از مقابله با این تیم نترسند ولی بازی با بقیه تیم های دیگر بسبار حساس و مهم است.

سرمربی چین در ادامه گفت: برای اینکه آرزوی ۱۵ ساله برای فوتبال ما برآورده شود و بتوانیم بار دیگر در جام جهانی حاضر شویم این است که در تمام دیدارها کیفیت بالایی از خود نشان دهیم. کره جنوبی بازیکنان زیادی دارد که در اروپا بازی می‌کنند و سطح فوتبالی بالایی دارد ایران نیز در مجموع تیم قدرتمندی است که خودشان را از بقیه تیم‌های گروه متمایز کردند. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این دو تیم از گروه صعود می کنند و رقابت برای صعود به پلی آف بین ما و بقیه تیم‌ها خواهد بود ولی در فوتبال ممکن است اتفاقات زیادی رخ دهد و به همین خاطر باید امیدوار باشیم.


کد مطلب: 344716

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdccs0q1e2bq0m8.ala2.html?344716

الف
  http://alef.ir