سیمئونه: رئال مثل همیشه بازی کرد اما این بار رونالدو در اوج بود

30 آبان 1395 ساعت 10:49


سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید گفت: رئال مادرید مانند همیشه بازی کرد اما این بار رونالدو در اوج بود.

به گزارش میزان، دیه‌گو سیمئونه پس از شکست 3 بر صفر خانگی در دربی شهر مادرید اظهار داشت: تا زمان پنالتی رئال مادرید، بازی خوبی ارائه دادیم اما بعد از پنالتی، کار سخت شد. نیمه دوم را خوب شروع کردیم اما پنالتی حریف، بازی را از دست‌مان خارج کرد. در نیمه اول تیم برتر بودیم و این روند در 20 دقیقه نیمه دوم هم ادامه داشت تا اینکه پنالتی رئال مادرید تبدیل به گل شد.

وی ادامه داد: اینکه ما تیم ضعیف‌تر بودیم بستگی به نوع نگاه دارد. در نیمه دوم قطعاً ما تیم ضعیف‌تر نبودیم. بعد از گل اول باید روش بهتری برای حفظ آرامش در ادامه بازی پیدا می‌کردیم. این شکست باید باعث پیشرفت‌مان شود. این شکست به همه ما ضربه زده و همه ناراحت هستیم.

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید تصریح کرد: رئال مادرید مانند همیشه بازی کرد اما این بار رونالدو در اوج بود. آنها تغییر زیادی در سیستم‌شان نداشتند اما بسیار خوب بازی کردند.

سیمئونه خاطرنشان کرد: هر بازی با بازی دیگر متفاوت است. بر این باور هستم که در این بازی اشتباهات زیادی نداشتیم. بعد از پنالتی رئال مادرید بازی بیشتر و بیشتر از دستان‌مان خارج شد. درست مثل بقیه شکست‌ها در ویسنته کالدرون، این شکست هم ناراحت‌کننده است.


کد مطلب: 415753

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdccppq012bqsm8.ala2.html?415753

الف
  http://alef.ir