انهدام ۲ باند مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

1 آبان 1395 ساعت 9:49


فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند قاچاق مواد مخدر و کشف هزار و ۹۳۷ کیلوگرم مواد مخدر در این استان خبر داد.

به گزارش تسنیم، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان از انهدام دو باند مواد مخدر در سیستان و بلوچستان خبر داد و اظهار داشت: یک باند مواد مخدر با همکاری ماموران انتظامی ایرانشهر، مهرستان و سراوان منهدم شده است.

وی افزود: ماموران انتظامی ایرانشهر، سراوان و مهرستان یک باند بزرگ مواد قاچاقچیان مسلح را که با استفاده از خودروها و موتورسیکلت‌های کوهستانی اقدام به جا‌به‌جایی موادمخدر در محورهای فرعی جنوب سیستان و بلوچستان می‌کردند را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: پس از چند هفته اقدامات اطلاعاتی، شب گذشته ماموران پلیس اعضای این باند را که با استفاده از سه دستگاه خودروی وانت و دو دستگاه موتورسیکلت اقدام به جابه‌جایی مواد مخدر می‌کردند را شناسایی کرده که سوداگران مرگ با مشاهده ماموران به صورت مسلحانه درگیر شدند.

سردار رحیمی بیان کرد: پس از حدود یک ساعت درگیری مسلحانه قاچاقچیان که توان مقابله با یگان‌های عملیاتی پلیس را نداشتند با به جا گذاشتن سه دستگاه خودرو، دو دستگاه موتور سیکلت از محل متواری شده و ماموران در پاکسازی  منطقه، موفق به کشف یک تن و 517 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند.

وی به یک عملیات موفق دیگر پلیس علیه سوداگران مرگ اشاره کرد و گفت: در این عملیات، ماموران انتظامی شهرستان‌های زاهدان، زهک ضمن توقیف دو دستگاه خودروی سواری و دستگیری چهار قاچاقچی موفق به کشف 206 کیلوگرم تریاک، 197 کیلوگرم هروئین و 16 کیلوگرم ماده مخدر شیشه شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اضافه کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط این استان پهناور اجازه نخواهد داد که سوداگران مرگ به اهداف پلید خود برسند.


کد مطلب: 404953

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdccp0q012bqxo8.ala2.html?404953

الف
  http://alef.ir