شیائومی با ارائه نازک‌ترین گوشی از سامسونگ پیشی گرفت

بخش دانش و فناوری الف،30 مرداد96

30 مرداد 1396 ساعت 12:52

شرکت شیائومی با انتشار تصاویری جدید از گوشی می‌میکس 2 به کابران نشان داد که گوشی نوت 8 دیگر نازکترین حاشیه صفحه نمایش را ندارد.


 باشگاه خبرنگاران جوان؛ امروزه گوشی‌های هوشمند در زمینه‌های مختلفی با یکدیگر رقابت می‌کنند و شرکت های سازندهی این گوشی‎ها همواره سعی می‌کنند با ارائه محصولاتی بهتر و خاص تر نظر مخاطبان و کاربران خود را جلب کنند.

یکی از این زمینه‌ها قاب و حاشیه اطراف صفحه نمایش گوشی هوشمند است. شرکت های سازنده سعی می‌کنند تا جایی که مقدور است حاشیه اطراف صفحه نمایش گوشی را کاهش دهند چرا که امروزه سلیقه مصرف‎کنندگان به سمت گوشی هایی با حاشیه نازک تمایل پیدا کرده است.

پیش از اینکه شرکت شیائومی از گوشی جدید خود پرده‎برداری کند، عنوان نازک‎ترین گوشی هوشمند به گلکسی نوت 8 شرکت سامسونگ تعلق داشت؛ اما پس از اینکه شیائومی از گوشی «Xiaomi Mi Mix 2»  رونمایی کرد، شرایط تغییر کرد.

شیائومی اخیرا ویدئویی از گوشی جدید خود با نام می‌میکس 2 منتشر کرده است که نشان می‌دهد این گوشی حاشیه صفحه نمایش بسیار نازکی دارد و احتمالا حاشیه آن از گوشی نوت 8 نیز نازک‎تر است.

گفتنی است هنوز هیچ اطلاعاتی درباره مشخصات فنی گوشی می‌میکس 2 در دست نیست اما نسل پیشین این گوشی یعنی می‌میکس در مهر سال گذشته عرضه شد و برای عرضه می‌میکس 2 حداقل باید تا مهرماه سال جاری منتظر بمانیم.


کد مطلب: 503962

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcce1qpi2bqxo8.ala2.html?503962

الف
  http://alef.ir