تهران محروم ترین استان کشور

10 مهر 1395 ساعت 14:20


استاندار تهران گفت: استان تهران یکی از محروم ترین استان های کشور بوده و به همین خاطر باید به آن توجه شود.

به گزارش مهر، سید حسین هاشمی صبح شنبه در جریان صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی شرق استان تهران و افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پلیس در این منطقه اظهار داشت: استان تهران نیازمند توجه ویژه و جدی بوده و در این راستا باید از ظرفیت های مختلف از جمله نمایندگان مجلس استفاده کرد.

استاندار تهران با تشریح محرومیت های این استان افزود: به عقیده بنده، استان تهران یکی از محروم ترین استان های کشور بوده و به همین خاطر باید به آن توجه شود.

وی ادامه داد: از زمانی که توفیق خدمت به مردم استان تهران را پیدا کرده ام، به خوبی دریافته ام که این استان با چه محرومیت هایی روبرو بوده و چه امکاناتی در نقاط مختلف استان تهران وجود ندارد.

استاندار تهران با اشاره به این نکته که محرومیت های موجود در استان را به اطلاع مسئولان دولت رسانده ام، اضافه کرد: مشکلات و محرومیت های موجود در استان تهران را به اطلاع دولت رسانده ام.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به یکی از محرومیت های موجود در استان تهران یادآور شد: مناطقی از استان تهران با دارا بودن بیش از ۴۵۰ هزار نفر جمعیت، از داشتن یک تخت بیمارستانی نیز محروم هستند و به همین خاطر باید به این استان توجه جدی شود.

استاندار تهران تأکید کرد: برخی از مناطق استان تهران از داشتن آب سالم و بهداشت محروم هستند و در این راستا باید مسئولان از جمله نمایندگان مجلس به این استان توجه جدی کنند.

هاشمی با تأکید بر این نکته که نمی توان پروژه جدیدی را در استان تهران تعریف کرد، یادآور شد: اولویت بنده این بوده است که مشکلات و دغدغه های موجود در استان تهران را به مسئولان کشور اننتقال دهم و امروز همه می دانند که استان تهران نیازمند کمک های فراوانی برای رفع محرومیت هاست.

وی با تقدیر از زحمات و تلاش های پرسنل انتظامی شرق استان تهران گفت: باید از نیروی انتظامی که با کم ترین داشته ها، بهترین عملکرد را به نام خود ثبت کرده است، تقدیر و تشکر کرد.


کد مطلب: 397682

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcc4mq1i2bqoe8.ala2.html?397682

الف
  http://alef.ir