دستگیری قاتل مسلح فراری در مخفیگاهش

25 تير 1396 ساعت 22:55


رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج گفت: ظهر امروز 25 تیرماه طی یکسری اقدامات پلیسی از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی، قاتل متواری(س.ش) در مخفیگاهش در شهرستان زاهدان به صورت غافلگیرانه دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، «ابوذر داوریان» در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: متهم در تاریخ 10 دی ماه سال گذشته توسط یک قبضه اسلحه کلاشنیکف اقدام به قتل یکی از خویشاوندان خود در روستای فیروزآباد از توابع بخش نگین کویر شهرستان فهرج کرده بود.

این مقام قضائی تصریح کرد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه رسیدگی به این پرونده در دستور کار سیستم قضائی و پلیس قرار گرفت و دستورات لازم در جهت شناسایی و دستگیری قاتل فراری صادر شد.

وی ادامه داد: ظهر امروز طی یکسری اقدامات پلیسی از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان و با همکاری پلیس آگاهی استان کرمان، قاتل متواری(س.ش) در مخفیگاهش در شهرستان زاهدان به‌صورت غافلگیرانه دستگیر شد.

رئیس دادگاه عمومی شهرستان فهرج با بیان این‌که علت و انگیزه این قتل اختلافات ملکی بوده است، یادآور شد: دستگاه قضائی در برخورد با جرائم خشن قاطع و مصمم است و اجازه نخواهد داد نظم و آرامش جامعه خدشه‌دار شود.
 


کد مطلب: 492785

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcc4iq0p2bqom8.ala2.html?492785

الف
  http://alef.ir