نخستین انتصاب سازمان میراث فرهنگی کلید خورد

23 آبان 1395 ساعت 15:57


در حکمی از سوی زهرا احمدی پور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این سازمان منصوب شد.

به گزارش تسنیم، زهرا احمدی پور - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حکمی "حبیبه ابراهیمی کتولی" را به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب کرد.

به گزارش میراث فرهنگی - در حکم احمدی پور خطاب به ابراهیمی آمده است:

نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزشمند سرکار عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی" سازمان منصوب می شوید.

کاربرد شیوه ها و رویه های مناسب برای انعکاس اهداف، سیاست ها، فعالیت ها، برنامه ها و مواضع سازمان به مخاطبان، رسانه ها و جامعه، گردآوری، جمع بندی و تحلیل نظرها و دیدگاه‌های مردم، نخبگان ورسانه ها در زمینه فعالیت های سازمان، اعلان مواضع شفاف سازمان متناسب با رویداد ها و رخدادهای روز، از اهم وظایفی است که انتظار می رود با ارتباط مستمر و تعامل دو سویه با حوزه های درون و برون سازمانی و بهره گیری از توان کارشناسی و همکاری کارکنان در راستای تحقق ماموریت‌ها و اهداف سازمان اهتمام شایسته به عمل آید.

توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرتحق خواستارم.


کد مطلب: 413386

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcc41q0e2bqs18.ala2.html?413386

الف
  http://alef.ir