واکنش مجری تلویزیون به سلفی نمایندگان با موگرینی/ عزتمان را حفظ کنیم

17 مرداد 1396 ساعت 12:07


مجری برنامه «باغ ملی» گفت: ما در هر جایگاه و لباسی که هستیم یک خط قرمز داریم و آن هم غرور و عزت ملی ما است که باید حواسمان باشد هر جا باشیم چه داخل و چه خارج از کشور آن را حفظ کنیم.

به گزارش فارس، روز گذشته در یکی از بخش‌های برنامه «باغ ملی» پدرام کریمی مجری برنامه به حواشی مراسم تحلیف رئیس جمهور انتقاد کرد.
http://media.farsnews.com/media/Uploaded/Files/Images/1395/04/04/13950404000282_PhotoA.jpg
وی در بخش تصاویر برگزیده روز، با دیدن عکسی که در حاشیه مراسم تحلیف توسط عکاسان خبری گرفته شده بود و در آن چند تن از نمایندگان مجلس مشغول انداختن عکس سلفی با موگرینی بودند، گفت: این عکس و چند عکس دیگر که از حاشیه‌های مراسم تحلیف ریاست جمهوری است چند روزی است که فضای مجازی را پر کرده است و بین المللی شده است! و نمی‌خواهم به مابقی نکات و حواشی اشاره کنم.

کریمی ادامه داد: می‌خواهم بگویم این خانم که مشغول انداختن عکس سلفی با او هستید، فدریکا موگرینی است مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا و معرف حضور همه هم هست! من با اینکه او مثلا کمونیست است هم اصلا کاری ندارم. به این هم کاری ندارم که هفته گذشته بابت موشکی (موشک ماهواره بر سیمرغ) که ما به فضا فرستادیم، او موضع ضد ایرانی گرفت. من فقط می‌گویم آقا اصلا چرا میجهی روی میز عکس بگیری؟ میز بیت المال است و ممکن است بشکند! من عذرخواهی می‌کنم.

وی با ادامه به یادآوری نکته‌ای بیان داشت: ما در هر جایگاه و لباسی که هستیم یک خط قرمز داریم و آن هم غرور و عزت ملی ما است که باید حواسمان باشد هر جا باشیم چه داخل و چه خارج از کشور آن را حفظ کنیم. حالا شما می‌جهی روی میز، ولی چرا جلوی رئیس جمهور گویان این کار را کردی؟! نکنید این کار را!

مجری برنامه «باغ ملی» با اشاره به صفحه ال سی دی که عکس معروف دو کودکی که از نظر ظاهری و زندگی در شرایط مناسبی قرار نداشتند و با یک دمپایی مشغول گرفتن عکس سلفی بودند، گفت: آن عزیزانی که خیلی به عکس سلفی علاقه‌مندند حتما حتما با این قشر از جامعه هم عکس بگیرند و هر روز صبح به آن عکس نگاه کنند و با خود یادآوری کنند که اگر به جایگاه و صندلی‌ای می‌رسند، به واسطه همین عزیزان است.

بخش دیگر این برنامه به گفت‌وگوی کریمی با امیرحسین رستمی اختصاص داشت که به اشتباه به جای استفاده از لغت فصل، سیزن را به کار برد و ادامه داد: ترجیح می‌دهم بگویم سیزن 2 ولی این اتفاقی که در آن عکس با موگرینی افتاد نیفتد!

برنامه «باغ ملی» هر شب از شبکه دو سیما پخش می‌شود.


کد مطلب: 499931

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcc1oq0s2bqoo8.ala2.html?499931

الف
  http://alef.ir