جنایت جبهه تروریستی النصره در اعدام هواداران دولت سوریه

31 تير 1395 ساعت 12:13


جبهه تروریستی النصره تصاویری از اعدام شماری از نیروهای دولتی ارتش سوریه را منتشر کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، جبهه النصره، شاخه نظامی گروه تروریستی القاعده در سوریه شب گذشته با انتشار فیلمی، از اعدام شماری از نیروهای دولتی سوریه خبر داد. در این ویدئو که جبهه تروریستی النصره آن را منتشر کرده، دست کم ۱۲ نفر به نمایش در می آیند که پس از معرفی خود و بعد از آنکه روی زانوهای خود می نشینند، همزمان با شلیک تیر از پشت، جان خود را از دست می دهند.

جدیدترین ویدئو از جنایت جبهه تروریستی النصره در اعدام نیروهای هوادار دولت سوریه
جبهه تروریستی النصره در بیانیه ای اعلام کرد این افراد در انتقام از پیشروی های ارتش سوریه در نزدیکی دمشق و پس از پایان زمان متوقف کردن حمله به روستای "هریره" در "وادی بردی" در ریف دمشق اعدام شده اند.
 
دیدبان حقوق بشر سوریه اعلام کرد نیروهای زمینی هوادار دولت سوریه همراه با بمباران هوایی روز چهارشنبه به روستای هریره و مناطق دیگر در وادی بردی در ریف دمشق حمله کردند.
دیدبان حقوق بشر سوریه اعلام کرد این گروه از ویدئویی که در آن شماری از سربازان بازداشت شده از سوی جبهه النصره به نمایش در می آیند، آگاهی داشته است. در آن ویدئو، سربازان اسیر از نیروهای دولتی می خواهند وارد روستای هریره و روستای مجاور آن نشوند تا جبهه النصره آنها را اعدام نکند.


کد مطلب: 374533

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcc10q112bqmp8.ala2.html?374533

الف
  http://alef.ir