ابعاد تازه از پرونده قتل یک وکیل زن در شیراز

2 شهريور 1396 ساعت 8:11


«خبرجنوب» نوشت: تنها مظنون قتل فجیع یک وکیل زن اعلام کرد که از قبل با وی اختلافاتی داشته است.

چند روز قبل، وقوع یک فقره آتش سوزی در خیابان زاگرس شیراز اعلام شد که پس از اطفاء حریق توسط مأموران آتش نشانی و در بررسی داخل منزل، مأموران با جسد سوخته متعلق به یک زن که كاملا سوخته بود، روبه رو شدند. بلافاصله موضوع به درخشان بازپرس کشیک دادسرای جنایی شیراز و تیم بررسی صحنه اداره ویژه قتل پلیس آگاهی اعلام شد. با توجه به حساسیت موضوع پرونده ای تشکیل و تحقیقات پیرامون افشای راز این جنایت آتشین آغاز شد.

در گام اول تحقیقات ماموران دریافتند که جسد متعلق به یک زن جوان وکیل است که در انفجار منزلش به دلیل سوختگی شدید جانش را از دست داده است.
ماموران با انجام تحقیقات گسترده پلیسی سرنخ هایی را به دست آورده و ردپای یک مرد جوان را در این پرونده در حالی به دست آوردند که شواهد حکایت از اختلاف شدید آنها با هم داشت.

از این رو تحقیقات بر روی این موضوع متمرکز شد تا اینکه ماموران رد این جوان را به دست آورده و برای دستگیری وی وارد عمل شدند.کارآگاهان پلیس توانستند این مرد را شناسایی و بازداشت کنند. در بررسی های صورت گرفته ماموران آثار سوختگی بر روی بدن این جوان 27 ساله را مشاهده کردند از این رو فرضیه دست داشتن وی در این جنایت قوت گرفت.

با توجه به این مسئله ماموران به بازجویی از وی پرداخته و نامبرده مدعی شد که از جریان جنایت اطلاعی نداشته اما خودش به دلیل استفاده از مواد اشتعالزا سوخته است. در حالی این جوان ادعای دست داشتن در این جنایت را منکر می شد که تحقیقات از این حکایت داشت که نامبرده از سرنوشت این وکیل اطلاع دارد. از این رو بار دیگر از تنها مظنون این جنایت بازجویی و نامبرده به حضور در محل جنایت اعتراف کرد و در نهایت محلی که لباس های سوخته اش را مخفیکرده بود، به ماموران نشان داد. با به دست آمدن لباس های سوخته این مرد بار دیگر از متهم تحقیق شد.

وی لب به اعتراف گشود و گفت: از مدت ها قبل با این زن اختلافات شدیدی داشتم و روز جنایت نیز در محل حادثه بودم. این متهم در حالی هنوز جزئیات این جنایت را فاش نکرده که تمام مستندات بر علیه وی موجود است.

با این وجود همچنان تحقیقات قضایی و پلیسی پیرامون زوایای پنهان این جنایت ادامه دارد.


کد مطلب: 504943

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcc00qp12bqxo8.ala2.html?504943

الف
  http://alef.ir