افزایش ۲۵ درصدی قیمت شیرینی و بستنی

17 شهريور 1395 ساعت 15:12


رئیس اتحادیه شیرینی و بستنی‌سازان مشهد گفت: با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه به احتمال زیاد قیمت شیرینی و بستنی طی چند روز آینده با افزایش ۲۵ درصدی همراه خواهد بود.

به گزارش ایسنا، محمد فرزانی در گفت‌وگویی، با اشاره به این که نرخ‌نامه این اتحادیه از سال ۹۳ بدون تغییر بوده است، اظهار کرد: این در حالی است که هزینه مواد اولیه، حق بیمه تامین اجتماعی، دستمزد و ... با افزایش روبه‌رو بوده است.

وی در خصوص افزایش قیمت شکر نیز عنوان کرد: طی سیاست‌های اتخاذی جهاد کشاورزی قیمت شکر تقریبا به حالت قبل برگشته اما قطعا نسبت به دو سال گذشته افزایش قیمت داشته است، ما نیز برخلاف میل خود و به دلیل افزایش هزینه‌های تولید درخواست افزایش ۲۵ درصدی نرخ شیرینی و بستنی را مطرح کرده و منتظر تائید آن هستیم.

رئیس اتحادیه شیرینی و بستنی‌سازان مشهد در خصوص بازرسی‌ از واحدهای متخلف، عنوان کرد: براساس تقسیم‌بندی شهر به ۱۳ منطقه شهرداری با کمک سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف بازرسی‌های خود را انجام می‌دهیم.

فرزانه افزود: بیشتر تخلفات به وجود آمده در حوزه عدم نصب نرخ‌نامه بوده که این موضوع به دلیل گلایه‌مندی اعضای اتحادیه از عدم تغییر نرخ از سال۹۳ بوده انجام شده است که امیدواریم با تغییر نرخ دیگر شاهد این چنین تخلفاتی نباشیم.


کد مطلب: 389770

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcbz9bfgrhbwzp.uiur.html?389770

الف
  http://alef.ir