جاده‌ چالوس قفل شد؛ سنگین‌تر شدن ترافیک در ساعات آینده

15 تير 1395 ساعت 11:15


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از آغاز سفرهای تابستانی از عصر روز گذشته همزمان با نزدیک شدن به پایان ماه رمضان خبر داد و گفت: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در تمام نقاط جاده چالوس و ترافیک نیمه سنگین در بخش‌هایی از محور هراز هستیم.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به آغاز سفرهای بین شهری از عصر روز گذشته همزمان با نزدیک شدن به تعطیلات عید سعید فطر اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به پایان ماه مبارک رمضان و همزمانی این ایام با تعطیلات تابستانی، از عصر روز گذشته شاهد افزایش حجم ترافیک در معابر بین شهری بودیم و در حال حاضر نیز این وضعیت ادامه دارد.

وی در تشریح ترافیک معابر پرتردد بین شهری گفت: در حال حاضر گزارش‌های دریافتی حاکی از ترافیک سنگین در تمام محور کرج چالوس در مسیر جنوب به شمال است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: همچنین شاهد ترافیک نیمه سنگین در محدوده سه راهی لاسم در محور هراز و همچنین در محدوده منجیل قبل از تونل منجیل در محور قزوین رشت هستیم.

رحمانی با اشاره به عادی بودن تردد در مسیر فیروزکوه، از ترافیک پرحجم در هر دو مسیر رفت و برگشت در آزادراه تهران کرج در حوالی پل حصارک و فردیس خبر داد و افزود: با توجه به حجم مسافران، پیش بینی می‌شود بعد از اذان ظهر امروز بر حجم ترافیک بین شهری افزوده شود و این در حالی است که برخی از هموطنان، بعد از نماز عید را برای سفر انتخاب می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به حجم ترافیک بالا در یکی دو روز آینده لازم است تا هموطنان عزیز پیش از آغاز سفر، حتماً در تماس با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک (۱۲۰)، از وضعیت ترافیکی مسیر مورد نظر، اطلاع حاصل کنند تا با زمان‌بندی مناسب از گرفتار شدن در ترافیک روزهای پیش‌رو جلوگیری کنند.

 به گفته سرهنگ رحمانی هواشناسی برای امروز و فردا جوی آرام و پایدار را پیش‌بینی کرده است.


کد مطلب: 369583

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcbw9bffrhb0sp.uiur.html?369583

الف
  http://alef.ir