مجهز به تمام امکانات ؛

با این خانه متحرک به مسافرت بروید

بخش دانش و فناوری الف،17 شهریور96

17 شهريور 1396 ساعت 10:04

از این پس برای یافتن محل اسکان در حین مسافرت خانوادگی مشکل زیادی ندارید، زیرا می توانید خانه تان را به پشت یک وانت ببندید و به سفر بروید.


به گزارش خبرگزاری مهر، طراحی خانه های کوچک و متحرک در سال های اخیر بسیار محبوب شده و بسیاری از این روش برای انجام سفرهای دور و دراز استفاده می کنند.

این خانه متحرک که Pemberley نام دارد، توسط شرکت Rocky Mountain Tiny Houses ساخته شده و یکی از بزرگترین خانه های متحرکی است که تا به حال ساخته شده است. طول این خانه ۱۱.۲ متر است و در داخل آن تمامی امکانات برای زندگی راحت یک خانواده ۵ نفره در نظر گرفته شده است.

این خانه که به راحتی در پشت یک وانت بسته شده و در جاده قابل انتقال است، ۹۵۲۵ کیلوگرم وزن دارد و سیستم تعلیق ویژه تعبیه شده در طراحی آن باعث کنترل مناسب در حین رانندگی و عدم تکان های شدید می شود. سیستم سطح بندی خودکار شش نقطه ای هم ثابت کردن این خانه در هر ارتفاعی را پس از رسیدن به مقصد به راحتی ممکن می کند.

نمای داخلی این خانه چوبی بوده و مساحت طبقه پایینی آن ۴۲.۷ مترمربع است. یک اتاق خواب در طبقه پایین و دو اتاق خواب در طبقه بالا، حمام با دوش، دستشویی و آشپزخانه با امکانات کامل در این خانه متحرک موجود است. قیمت این خانه و زمان عرضه عمومی آن هنوز اعلام نشده است.

 


کد مطلب: 509406

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcbg9bs0rhbgap.uiur.html?509406

الف
  http://alef.ir