آماده‌باش بامدادی پلیس پایتخت در پی بارش برف

19 آذر 1395 ساعت 12:16


رییس پلیس راهور تهران بزرگ از آماده‌باش بامدادی بیش از 500 مامور پلیس در پی بارش برف در معابر تهران خبر داد و گفت: با اقدامات انجام شده بارش برف خللی در تردد در معابر تهران ایجاد نکرد.
 

سردار محمدرضا مهماندار در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت معابر تهران درپی بارش برف اظهار کرد: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی در خصوص ریزش برف در روز جمعه، از روز گذشته با مدیران شهری جلسات هماهنگی را برگزار کردیم و خوشبختانه امروز آمادگی خوبی به وجود آمد و مشکل ترافیکی در معابر تهران نداشتیم.

وی با اشاره به فعالیت بیش از 500 مامور راهور در قالب 150 تیم در معابر پایتخت، اظهارکرد: از ساعت 4 صبح امروز عوامل پلیس راهور در مناطق مختلف شهر به خصوص شمال شهر تهران حضور فعال داشته و با اقدامات به موقع عوامل پلیس و شهرداری مشکلی در معابر مختلف به ویژه بزرگراه های پایتخت ایجاد نشد و عبور و مرور خودرو ها در بارش برف پایتخت از نیمه شب گذشته تا امروز مدیریت شد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر هم تردد به نحو مناسب در تمامی معابر در حال انجام است و توصیه من به شهروندان این است که ضمن تجهیز خودروی خود در روزهای برفی ولغزندگی معابر از سفر های غیر ضروری خودداری کنند و رانندگی ایمن، همراه با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی را مد نظر داشته باشند.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ از جریمه 30 هزار تومانی خودروهای فاقد تجهیزات زمستانی خبر داد و گفت: برابر قانون همراه داشتن تجهیرات زمستانی از جمله زنجیر چرخ یا لاستیک یخ‌شکن در خودروها الزامی است و شهروندانی که هنگام بارش‌ها در خودروی خود تجهیزات زمستانی مناسب نداشته باشند از سوی پلیس 30 هزار تومان جریمه خواهند شد.کد مطلب: 422303

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcbg5bafrhb5fp.uiur.html?422303

الف
  http://alef.ir