قابل توجه خریداران آیفون؛

iPhone 7s بدنه ضخیم‌تری نسبت به iPhone 7 دارد

بخش دانش و فناوری الف،27 مرداد96

27 مرداد 1396 ساعت 10:46

اخیرا وبلاگ‌ معتبر آلمانی GIGA.de تصویر لو رفته از منابع Foxconn را منتشر کرده است که در این تصویر ابعاد و ضخامت iPhone 7s آشکار شده است.


به گزارش کلیک؛ تا کنون ما تعداد زیادی خبر، شایعه و اسناد لو رفته درباره پرچمداران بعدی شرکت اپل شنیده و دیده‌ایم که بیشتر آن‌‌ها به آیفون ۸ و نمایشگر آن مربوط می‌شود. کنفرانس رسمی اپل ماه آینده (سپتامبر) برگذار خواهد شد و طبق گزارشات و اخبار منتشر شده تا به امروز، شرکت اپل از سه مدل جدید آیفون به نام‌های احتمالی iPhone 7s, iPhone 7sPlus و iPhone 8  رونمایی خواهد کرد. دو مدل اول بدون شک نسخه‌های ارتقا یافته iPhone 7 و iPhone 7Plus هستند اما مدل جدید و متفاوتی که حاشیه‌های بسیاری را به دنبال داشته است iPhone 8 خواهد بود که اپل به مناسبت ۱۰ سالگی آیفون این مدل را معرفی خواهد کرد.

همانطور که می‌دانید اخبار، شایعه‌ها و اسناد لو رفته بیشتر معطوف گوشی آیفون ۸ هستند اما با این وجود گاهی اوقات اخبار و اسنادی درباره دو مدل ارتقا یافته یعنی iPhone 7s‌ و iPhone 7sPlus منتشر می‌شود که اعلام آن‌ها خالی از لطف نیست. یکی از وبلاگ‌های معروف آلمانی که بیشتر در زمینه اخبار گوشی‌های هوشمند آینده فعالیت می‌کند یک تصویر لو رفته از شماتیک شاسی iPhone 7s را منتشر کرده است که در این تصویر بدنه iPhone 7s از لحاظ ابعاد با  iPhone 7 مقایسه شده است. در این مقایسه مشخص شده که بدنه (شاسی) iPhone 7s کمی ضخیم‌تر از iPhone 7 است آن هم به دلیل استفاده از بدنه شیشه‌ای به جای بدنه آلومینیومی است.

این تصویر لو رفته توسط یکی از سازندگان قاب گوشی‌های هوشمند منتشر شده که ادعا دارند اطلاعات مندرج در تصویر کاملا درست است چرا که تصویر فوق از منابع Foxconn لو رفته است و در روز معرفی نیز iPhone 7s با همین ابعاد و مشخصات ظاهری رونمایی خواهد شد. پیش از این، شایعه ای در مورد شیشه‌ای بودن شاسی و بدنه تمام آیفون های جدید شنیده بوده‌ایم که هدف آن تسهیل شارژ بی سیم است اکنون شواهد واقعی نشان می‌دهند که به احتمال زیاد اپل از بدنه شیشه‌ای به جای بدنه آلومینیومی در آیفون‌های جدید خود استفاده کند.


کد مطلب: 503033

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcbffbsfrhbggp.uiur.html?503033

الف
  http://alef.ir