جذب ۲۰۰نیروی جدید در وزارت‌اقتصاد

16 خرداد 1395 ساعت 15:29


معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی از جذب ۲۰۰ نیروی جدید در این وزارتخانه خبر داد.

به گزارش مهر، محمد شرفشاهی ظهر یکشنبه در حاشیه مراسم معارفه مدیرکل جدید امور اقتصادی و دارایی لرستان در جمع خبرنگاران به برنامه های وزارت اقتصاد دارایی برای تامین نیروی انسانی این وزارتخانه اشاره کرد و اظهار داشت: در سال گذشته ۱۵۰ نیرو برای وزارت اقتصاد و دارایی جذب شد و امسال هم برنامه داریم ۲۰۰ نیروی دیگر را جذب کنیم.

وی افزود: آزمون استخدامی و مراحل مقدماتی جذب ۲۰۰ نفر توسط وزارت اقتصاد و دارایی انجام شده و امیدواریم پذیرفته شدگان در شش ماه دوم سال جاری جذب شوند.

معاون توسعه و مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه بخش ذی حسابی ادارات استانی این وزارتخانه با خلاء جدی در حوزه منابع انسانی مواجه است، اضافه کرد: عمده نیروهای جذب شده توسط وزارت اقتصاد و دارایی در بخش ذی حسابی ادارت مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

شرفشاهی به تدوین سند راهبردی وزارت اقتصاد و دارایی اشاره کرد و بیان داشت: این سند با هفت راهبرد اصلی مشخص و تدوین شده و از سال ۹۳ برش استانی آن به سایر استان ها ابلاغ شد و استان ها در این زمینه نقش خوبی ایفا کردند و قرار است هر شش ماه یکبار این سند مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه بناست بسیاری از برنامه های تدوین شده در سند وزارت راهبردی اقتصاد و دارایی محقق شوند، افزود: انتظار داریم مدیران استانی حوزه وزارت اقتصاد و دارایی در راستای تحقق برنامه های دولت تدبیر و امید برای تدوین سند راهبردی این وزارتخانه اهتمام جدی داشته باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی افزود: سند راهبردی وزارت اقتصاد و دارایی متاثر از اسناد بالادستی و برنامه های رئیس جمهور بوده است.


کد مطلب: 359430

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcbf9bfgrhbsap.uiur.html?359430

الف
  http://alef.ir