قاضی‌پور: قوه قضاییه با توهین‌کنندگان به شخصیت‌های سیاسی برخورد کند

4 تير 1396 ساعت 12:42


نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: شعارهایی که علیه رییس‌جمهور، رییس مجلس، معاون اول رییس‌جمهور و نایب رییس مجلس در روز قدس سر داده شد را محکوم می‌کنم، رفتار بسیار بدی بر علیه مقامات ارشد نظام اتفاق افتاد.

نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: به هیچ وجه نباید در روز قدس چنین رفتار بدی اتفاق می‌افتاد تا اصل قضیه که جریان‌سازی بر علیه نظام استکباری و صهیونیستی بود، انحراف پیدا کند.

وی با رد سازماندهی بودن حادثه روز قدس، گفت: حزب‌الله و اصولگرایان مطیع امر رهبری هستند. مقام معظم رهبری این رفتارها را حرام کرده‌اند و لذا به نظر می‌رسد این قبیل کارها توسط جریان‌های همسو سازماندهی شده باشد که قوه قضاییه باید با توهین‌کنندگان در هر قوه‌ای که باشند برخورد جدی کند.

این نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به اقدام یگان موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عملیات نقطه‌زنی مواضع تروریست‌های تکفیری در خاک سوریه، گفت که سپاه باید این کار خود موجب شعور و شعف و خوشحالی آحاد مختلف جامعه شد. این  اقدام با دستور مستقیم مقام معظم رهبری انجام گرفته است. انتشار ادعاها و اخبار نادرست، ایجاد تفرقه می‌کند. مدیران ارشد نظام باید عامل وحدت باشند در غیر این صورت در وحدت خدشه وارد می‌شود. مقامات ارشد نظام باید به این مسئله حساس توجه جدی‌تری داشته باشند تا از تداوم حاشیه‌هایی که در روز قدس به وجود آمد، جلوگیری شد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس تاکید کرد: کشور متعلق به همه جناح‌ها و سلایق سیاسی است. کشور رهبر دارد و همه باید تابع فرامین رهبری باشند.

قاضی‌پور در عین حال یادآور شد: بخشی از جامعه به دلیل انتخابات، دلگیر هستند؛ بنابراین باید با آنان با زبان خوش سخن گفت نه با تندی و گوشه و کنایه، در این صورت از تکرار حوادث روز قدس جلوگیری می‌شود.


کد مطلب: 486448

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcba0bawrhbwap.uiur.html?486448

الف
  http://alef.ir