برپایی جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی در ایوان انتظار

8 شهريور 1396 ساعت 13:31


معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه از اجرای بخش خیابانی جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی در "ایوان انتظار" ميدان وليعصر (عج) خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، محمد بنی حسن با اعلام این خبر گفت: گذرگاه ایوان انتظار به عنوان یک سازه با هویت فرهنگی محل تردد مسافران بسیاری درایستگاه متروی میدان حضرت ولی عصر عجل الله است که از زمان افتتاحاین گذرگاه شاهد اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و اجتماعی در آن بودیم.
وی تصریح کرد: همزمان با برگزاری جشنواره نمایش‌های آیینی و سنتی، بخشی از اجرای خیابانی این جشنواره در ایوان انتظار برگزار می‌شود و مسافران و عابران ایوان انتظار می‌توانند از تماشای این اجراهای هنری برخوردار شوند.
بنی حسن تصریح کرد: این برنامه با همکاری و هماهنگی دبیرخانه این جشنواره هنری، 11 تا 15 شهریور ماه از ساعت 10 تا 12 برگزار می‌شود.
 

** برگزاری پایگاه مشاوره "مهر و ماه" در مترو تهران

معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه همچنین از برپایی پایگاه مشاوره خانواده و ازدواج "مهر و ماه" درایستگاه‌های مترو تهران خبر داد و گفت: به مناسبت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها خدمات مشاوره رایگان با عنوان "مهرو ماه" در دو ایستگاه دروازه شمیران وتجریش در حال برگزاری است.
محمد بنی حسن افزود: تجربه برگزاری پایگاه‌های مشاوره در گذرگاه‌های فرهنگی مترو و استقبال مسافران شهر زیرزمینی از این برنامه‌ها موجب شد تا با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نسبت به اجرای دوباره این برنامه فرهنگی و ترویج سنت حسنه ازدواج در میان جوانان اقدام کنیم.
وی تصریح کرد: این برنامه امروز و فردا با حضور کارشناسان امور خانواده و جوانان به ارائه خدمات رایگان مشاوره‌ای و راهنمایی مسافران می‌پردازد .


کد مطلب: 506896

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcb90bs0rhbgwp.uiur.html?506896

الف
  http://alef.ir