غضنفری مسئول تعیین قیمت لبنیات شد

1 آذر 1391 ساعت 9:37

دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان فرآورده های لبنی با بیان اینکه تصمیم گیری درباره تعیین قیمت ۵۸ محصول لبنی از سوی ستاد تنظیم بازار کشور برعهده وزیرصنعت، معدن و تجارت گذاشته شده است، از اعلام رسمی این قیمتها توسط مهدی غضنفری در روز جاری خبر داد.


رضا باکری در گفتگو با مهر در خصوص تعیین قیمت محصولات لبنی در جلسه دیروز ستاد تنظیم بازار کشور اظهارداشت: در جلسه روز گذشته ستاد تنظیم بازار کشور، قرار شد مهدی غضنفری وزیرصنعت، معدن و تجارت راسا درباره تعیین قیمت ۵۸ محصول لبنی تصمیم گیری و آن را ابلاغ کند.وی افزود: اعضای ستاد تنظیم بازار در این جلسه اعلام کردند که تصمیم گیری وزیر صنعت، معدن و تجارت دررابطه با تعیین قیمت ۵۸ محصول لبنی را به عنوان مصوبه این ستاد خواهند پذیرفت.

دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان فرآورده های لبنی اضافه کرد: براین اساس، عصر امروز چهارشنبه برای تعیین و ابلاغ رسمی قیمت ۵۸ محصول لبنی به دفتر وزیرصنعت، معدن و تجارت خواهیم رفت.
دبیر انجمن صنفی تولید کنندگان فرآورده‌های لبنی ایران پیش از این با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار کشور قیمت‌های پیشنهادی محصولات لبنی را با اعمال ۱۰ درصد کاهش مصوب کرده است، در عین حال گفته بود سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از پذیرش این مصوبه ستاد تنظیم بازار سرباز می زند.


کد مطلب: 171212

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcb88b85rhbz5p.uiur.html?171212

الف
  http://alef.ir