انصراف سه تن از اعضای اصلاح‌طلب شورای چهارم از انتخابات پنجم

25 ارديبهشت 1396 ساعت 14:15


درحالی که سه روز به برگزاری انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران،ری و تجریش باقی مانده است برخی از کاندیداها به نفع لیست ها و یا به دلایل دیگری از ادامه شرکت در این انتخابات به عنوان کاندیدا انصراف داده اند.

به گزارش ایسنا، امروز (دوشنبه) محمد حقانی، علی صابری و ولی‌الله شجاع پوریان از اعضای اصلاح‌طلب چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران هر یک با انتشار متنی انصراف خود از کاندیداتوری انتخابات پنجم را اعلام کردند و به نفع لیست منتخب شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان از این انتخابات کنار کشیدند.

محمد حقانی در بخشی از پیام خود بر لزوم حمایت از لیست واحد منتخب شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان تاکید کرده و می افزاید: نیروهای خدوم و خدمتگزار در شهر که حقیر را شایسته رای خود می دانستند تقاضا دارم قویا برای رای آوری لیست واحد شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان از هیچ تلاشی فروگذار ننمایید.

علی صابری نیز در بیانیه خود گفته است: ممکن است همه ی ما نقدهایی به فهرست و نحوه توزیع جایگاه ها میان احزاب و گروه ها و نیز نمایندگان اصناف و گروه های اجتماعی داشته باشیم، اما شخصا خود را به عملکرد تشکیلاتی متعهد می دانم و رای دهندگان را دعوت می کنم به کلیت فهرست پیشنهادی رای دهند تا شورایی یکدست و مقتدر ایجاد شده و متعاقبا امکان مسئولیت خواهی و پرسشگری از احزاب و جریان ها به جای افراد وجود داشته باشد.

شجاع پوریان نیز با تاکید بر حمایت از لیست منتخب شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفته است: در این شرایط، مهم‌ترین رسالت امروز فعالان سیاسی و اجتماعی، در یک کلمه «نجات تهران» است؛ اما این مهم محقق نمی‌شود، مگر در سایه همدلی، یکپارچگی و انسجام نیروهای اصلاحگر و دلسوز برای پایان دادن به 14 سال سلطه یک تفکر بر مدیریت شهری کلانشهر تهران.

به گزارش ایسنا، همچنین علی سلطانی فر فرزند وزیر ورزش و ایمان قربانی بخشدار سابق قلعه نو نیز به نفع لیست اصلاح‌طلبان از انتخابات شوراها انصراف دادند.


کد مطلب: 472227

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcb55bazrhbz5p.uiur.html?472227

الف
  http://alef.ir