قابلیت‌های جدید اپل واچ با iOS 11

بخش دانش و فناوری الف،8 شهریور96

8 شهريور 1396 ساعت 17:19

"اپل واچ" با نسخه جدید سیستم عامل خود قادر به پیگیری تمام فعالیت‌های ورزشی از جمله بولینگ،بوکس، موج سواری و بسیاری دیگر از ورزش‌ها است.


به گزارش ایسنا، "اپل" در تلاش است تا ساعت هوشمند خود را به یک ساعت هوشمند متمرکز بر سلامت تبدیل کند و آخرین نسخه "iOS 11" نشان داده است که این شرکت دستگاه را به این سمت حرکت می‌دهد.

شواهد نشان می‌دهد که ساعت هوشمند "اپل" به زودی قادر به پشتیبانی و پیگیری انواع فعالیت‌های بدنی و تمرینات ورزشی از طریق محاسبات میزان کالری مصرفی و غیره خواهد بود.

وبسایت برزیلی "iHelp BR" که بر "اپل" متمرکز است، با نگاهی به کدهای "iOS 11" نسخه بتا، انواع آیکون‌هایی که برای برنامه همراه "اپل واچ" استفاده می‌شود را کشف کرد.

این آیکون‌ها حدود 40 فعالیت جدید را در چارچوب تناسب اندام توسط "اپل" آشکار می‌کنند که طیف وسیعی از تمرینات و ورزش‌ها را پوشش می‌دهد.

فعالیت‌هایی از قبیل بیس‌بال، بولینگ، بوکس، اسکیت، اسکی، موج سواری و بسیاری دیگر از ورزش‌ها.

با این حال، جدیدترین "watchOS 4" بتا هنوز هیچ کدام از این آیکون‌ها و تمرین‌های یاد شده را شامل نمی‌شود. این بدان معنی است که "اپل" در حال کار برای افزودن آنها در آینده‌ای نزدیک است.

اکثر این فعالیت‌ها توسط دیگر ساعت‌های هوشمند و ردیاب‌های تناسب اندام پشتیبانی و نظارت نمی‌شوند. این موضوع موجب می‌شود ساعت هوشمند بعدی "اپل" با حسگرهای مخصوصی به بازار بیاید که امکان نظارت بر این فعالیت‌ها را فراهم می‌آورد.

گزارش‌های اخیر حاکی از این است که ساعت هوشمند آینده "اپل" دستخوش تغییرات عمده‌ای خواهد بود.

همانطور که گفته می‌شود چنین تغییراتی احتمالا شامل سنسورهای جدیدی است که امکان نظارت بر فعالیت‌های بدنی را در کد بتای "iOS 11" فراهم می‌کند.

در همین حال، شرکت "اپل" همچنان در حال تمرکز بر روی سلامتی توسط "اپل واچ" است.

"اپل" و "Aetna" در حال مذاکرات برای گسترش همکاری هستند. طرح این است که ساعت هوشمند را به 23 میلیون عضو بیمه، یا با تخفیف یا به عنوان یک هدیه رایگان در ازای عضویت، عرضه کنند.

آمارها حاکی از آن است که کاربران بی صبرانه منتظر مدل جدید ساعت هوشمند "اپل" هستند.

بر اساس شنیده‌ها، سری 3 "اپل واچ" در مرحله تست نهایی خود قرار دارد و اواخر سال جاری، عرضه خواهد شد. اعتقاد بر این است که این ساعت هوشمند، ماه آینده در کنار مدل بعدی آیفون عرضه خواهد شد.


کد مطلب: 506968

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcb00bswrhbg9p.uiur.html?506968

الف
  http://alef.ir